Ви зараз переглядаєте Здорова нація – сильна держава

Здорова нація – сильна держава

«Здорова нація – сильна держава!» – під таким гаслом провели вуличну акцію працівники відділу документів та охорони здоров’я бібліотеки Чижевського.

Основою процвітання нації є здорові діти та батьки. Саме в сім’ї формуються корисні звички та культура здоров’я. Тож ми вирішили поцікавитись у маленьких і дорослих кропивничан та гостей нашого міста, як вони оцінюють рівень свого здоров’я та як воєнні події позначилися на ньому. Основні тенденції такі: містяни продовжують займатися спортом та стежити за здоровим харчуванням, але відклали планові обстеження через брак часу та коштів.

Також усі охочі ознайомилися з представленою літературою та інформаційними матеріалами, що формують здорові звички харчування, фізичної активності та психологічної рівноваги.

Цією акцією ми хотіли допомогти людям зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження, незалежно від віку та місця проживання, статку та професії. Адже фізично здорова та духовно багата людина створить міцну і щасливу сім’ю – запоруку сильної, єдиної та заможної держави.

Залишити відповідь