Центр Європейської Інформації

Центр Європейської Інформації створено за ініціативи та підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Поява центру зумовлена потребою у підвищенні обізнаності громадськості Кіровоградщини про різні аспекти європейської інтеграції.
Метою діяльності Центру є надання широкого доступу до інформаційних ресурсів з питань європейської інтеграції та поширення знань про засади функціонування Європейського Союзу, діяльність керівних інституцій ЄС, відносини між Україною та ЄС, політику європейської інтеграції України та європейські цінності.

Завдання центру – сприяти:

  • поширенню об’єктивної інформації про ЄС, політику європейської інтеграції України та відносини між Україною та ЄС;
  • активній суспільній дискусії щодо різних аспектів процесу європейської інтеграції України;
  • налагодженню різних форм співпраці між громадськими організаціями та органами державної влади у формуванні, реалізації та моніторингу здійснення політики європейської інтеграції України та двосторонніх відносин між Україною та ЄС; розвиткові європейських студій в Україні;
  • встановленню довготривалих партнерських зв’язків між громадськими та просвітницькими організаціями України та країн ЄС.

В центрі акумулюються інформаційні ресурси щодо суспільного, політичного, економічного та культурного життя країн ЄС.Центр виступає координуючим центром інформації, яка зосереджена у спеціалізованих відділах Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки.
В Центрі можна замовити і отримати у безкоштовне користування літературу з питань:

  • Європейського права,
  • Економіки країн ЄС,
  • Культури і мистецтва народів Європи

 

ЦЕНТР ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
працює за адресою:
м.Кропивницький,
вул.Велика Перспективна, 24,
відділ обслуговування користувачів, ІІІ поверх.
Час роботи:
понеділок – четвер 10.00-19.00
субота 10.00-18.00