Ви зараз переглядаєте «Як у кіно» з Сергієм Полуляхом

«Як у кіно» з Сергієм Полуляхом

4 травня у відділі краєзнавства Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського відбулася презентація роману Сергія Полуляха «Як у кіно».

Про свій шлях у письменництво, про роботу в журналістиці, ідею створення та героїв книги «Як у кіно», про видавництво під час війни розповів Сергій Полулях під час презентації.

Події роману Сергія Полуляха відбуваються у нашому місті і охоплюють півстоліття. Зі слів автора, читач зможе на сторінках його твору побачити історичних персонажів – братів Ельворті, Троцького, Зінов’єва, Кропивницького. Проте не це є головним предметом зображення. Любов, яка перемагає все, любов, яку героям вдається зберегти попри війну – саме це є основною сюжетною лінією.

Захід згуртував письменників, журналістів, істориків, краєзнавців та всіх охочих містян. Під час зустрічі читачі мали змогу поспілкуватися з письменником, придбати книгу з автографом та зробити фото на згадку. Час пролетів непомітно, залишивши позитивні емоції та приємні спогади.

Хай буде в нашому житті, як у книзі Сергія Полуляха, Amor vincit omnia – любов перемагає все.

Презентацію книги можна подивитися на бібліотечній сторінці в YouTube за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=zE446cfZ7iQ&t=45s

Залишити відповідь