Ви зараз переглядаєте Руслан Горовий: «Це і є МИ»

Руслан Горовий: «Це і є МИ»

Бібліотека Чижевського знову зустрічала сучасного письменника, харизматичного і позитивного Руслана Горового. На творчу зустріч із заслуженим журналістом України, поетом, музикантом, режисером, співзасновником видавництва «ТаТиШо» та автором відомого проєкту «Служба розшуку дітей» до бібліотеки завітало чимало людей, щоб почути та поспілкуватися зі справжнім патріотом, неординарною і дуже талановитою людиною.

Автор поділився з присутніми історіями про свій письменницький та режисерський досвід, розповів про те, що його надихає та звідки він черпає ідеї для своїх книг. Пан Руслан з легкістю зачаровував публіку своїми розповідями та відверто відповідав на запитання.

Руслан Горовий пише оповідання та повісті на основі реальних історій. Читання творів з вуст автора сприймалося по-особливому: потужна енергетика, щирість, емоційність вражали, знаходили відгук у кожного. Це справжнє українське слово сучасності.

Цього разу пан Руслан подарував нашій бібліотеці чудове літературно-художнє видання «МИ».

«Ці оповідання неначе фотографії в старому альбомі. Це все про нас. Про нас із вами. Це і є ми», – зазначив письменник.

Поціновувачі творчості Горового обмінювалися враженнями, купували книги, отримували автографи, робили селфі. Виручені гроші за книги автор віддає на потреби української армії.

Залишити відповідь