Ви зараз переглядаєте Як «соколята» в бібліотеці Чижевського стали слідопитами

Як «соколята» в бібліотеці Чижевського стали слідопитами

Минулого тижня до бібліотеки Чижевського завітали вихованці школи-ліцею «Сокіл». Працівники інформаційно-бібліографічного відділу запросили кадетів на інтерактивну програму «Слідопити».

Програма заходу була дуже насиченою: містила ігри, конкурси, командні змагання, майстер-клас у техніці орігамі та психологічні хвилинки на початку і на завершення.

Захід розпочався психологічною грою-розминкою «Вода-земля-повітря», яка проводилася у колі з м’ячем, щоб маленькі слідопити, а це були ліцеїсти 5-го класу, змогли налаштуватися на активні змагання.

Далі, об’єднавши учасників у дві команди, організатори запропонували їм позмагатися у вмінні із зав’язаними очима намалювати тварину – символ року. Кожен член команди мусив малювати тільки один компонент – обирали жеребкуванням, тому хтось малював голову, хтось тулуб, хтось хвіст. Конкурс проходив дуже весело і гамірно, учасники були задоволені, хоча впізнати зайця і кота на малюнках було складно.

Ще одне завдання організатори назвали «Народна мудрість». Гравцям запропонували позмагатись у знаннях українських народних приказок і прислів’їв, у які народ вклав своє мудре бачення світу і правила поводження у ньому. Кожна команда отримала п’ять римованих приказок, але без закінчень. Учасники мали здогадатись, яку мудрість вкладено у них та знайти кінцівку приказки, скориставшись бібліотечними книжками «Українські народні приказки і прислів’я».

Після інтелектуальних конкурсів дітей запросили на майстер-клас, де вони навчилися виготовляти «гаданку-складанку» у техніці орігамі. Хлопці з ентузіазмом виконували завдання, завзято складаючи гаданочку.

Закінчився день в бібліотеці Чижевського подарунком від ЮНІСЕФ та спільним фото на згадку.

Захід відбувся у рамках проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні». Проєкт реалізується благодійним фондом «Безпечне майбутнє» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

#Спільно

Залишити відповідь