Ви зараз переглядаєте Батьківський клуб: вплив читання на розвиток дитини

Батьківський клуб: вплив читання на розвиток дитини

Сучасні психологи зробили висновок, що при активному читанні у дитини вже через декілька місяців можна спостерігати покращення пам’яті, уваги, вміння зосереджуватись.

Про це йшлося на черговому засіданні Батьківського клубу, присвяченому сучасній книзі для дітей та впливу читання на розвиток особистості.

Починати читання книг бажано з 10 – 15 хвилин, якщо це маленька дитина від одного року до двох. З віком цей час можна доводити до 30 хвилин.

Дитина, що читає книги, стає повноцінно розвиненою особистістю. Діти, які відмовились від комп’ютерів на користь книг, стають більш врівноваженими, спокійними. Хваліть і заохочуйте це хобі. Головне – пробудити у дитини бажання корисно проводити час з книжкою.

На заході були представлені дитячі та підліткові книги, які є у відділі абонемента. Серед них: повість-казка «Маленький принц» Антуана де Сент – Екзюпері, «Рік хюге по-данськи» Гелен Расселл, «Комп і компанія» Анни Коршунової, «Бджолина музика» Василя Сухомлинського та інші.

Засідання клубу проведено у межах проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Благодійним фондом «Безпечне майбутнє».

Залишити відповідь