Ви зараз переглядаєте 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією

Складне і багатоманітне явище корупції є сигналом незадовільної роботи публічних інстанцій і систем належного управління. Найчастіше корупцією називають зловживання владою для одержання переваг у особистих цілях, інтересах третіх осіб чи груп.

До корупції може бути схильна будь-яка людина, що володіє дискреційною владою над розподілом якихось ресурсів, що не належать йому, на свій розсуд (чиновник, депутат, суддя, співробітник правоохоронних органів, адміністратор, екзаменатор, лікар).

В рамках заходів, приурочених до Міжнародного дня боротьби з корупцією, відбувся дискусійний практикум «Корупція – OFF» для першокурсників факультету підготовки фахівців права, управління та економічної безпеки Донецького державного університету внутрішніх справ.

Про причини, види, прояви, наслідки корупції як негативного соціально-правового явища розповіла начальниця відділу з питань запобігання і виявлення корупції Кропивницької міської ради Вікторія Чубар.

Під час заходу студенти пройшли інтерактивний тест-навчання «Як боротися з корупційними ризиками у вищій освіті».

Працівниками відділу документів з економічних, технічних та природничих наук було організовано перегляд літератури «Україна без корупції».

Залишити відповідь