Ви зараз переглядаєте Будь на часі з бібліотекою Чижевського

Будь на часі з бібліотекою Чижевського

Грандіозний, веселий та яскравий фест у рамках програми літнього відпочинку дітей «Будь на часі з бібліотекою» влаштувала бібліотека Чижевського для малечі в День захисту дітей.

Більше десятка майстер-класів, інтелектуальні та рухливі ігри, книжкові виставки, фотозони та зони відпочинку на зеленій траві чекали на дітлахів. Хлопці гралися в роботів, настільний футбол та кінект, дівчата шили сердечки та котиків. Усі разом робили з паперу веселих тваринок, янголів-охоронців, квіти та метеликів, книжкові закладинки та багато іншого.

Хтось здійснив віртуальну подорож до Діснейленду та дізнався про 7 чудес країни, а хтось вгадував тварин за їх слідами, а казки за їх героями. Одні грали в ерудит-лото та краєзнавчі ігри «Зрозумій мене», «Чи знаєте ви своє місто?», інші складали карту-пазл Кіровоградської області, пізнавали будову людського тіла, малювали на асфальті, дивилися мультики, грали в шахи та багато іншого.

Батьки теж не були пасивними спостерігачами і брали участь в усіх заходах, а найсміливіші згадали власне дитинство – стрибали на скакалці та грали в класики.

Учасники фесту отримували в пам’ять про захід книжки, м’які іграшки, олівці, фломастери, розмальовки, соки, закладинки, блокноти або наліпки. Під час заходу хлопці та дівчата з’їли три коробки морозива, десять кіло цукерок та халви і випили 40 літрів води.

Бібліотека Чижевського дякує Дитячому фонду ООН ЮНІСЕФ за можливість придбати все необхідне для майстер-класів, а голові ОВА Андрію Райковичу на солодкі подарунки.

«Сьогоднішнім фестивалем ми розпочали великий цикл в рамках культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів під час літніх канікул. В Україні війна, але ж діти залишаються дітьми. Ми повинні захистити їх, підтримати і зробити все, щоб вони відчували себе щасливими.

Запрошуємо дітей та дорослих на наші бібліотечні заходи!» – зазначила директорка ОУНБ імені Дмитра Чижевського Валентина Животовська.

Лариса Семенова,
відділ соціокультурної діяльності

Залишити відповідь