Ви зараз переглядаєте У Робоклубі розкажуть про автоматони

У Робоклубі розкажуть про автоматони

А ви знаєте, що при створенні механічних іграшок з давніх давен використовували концепцію програмування?

З цікавими фактами з історії механоіграшок нещодавно познайомилися першокурсники Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ.

Вони дізналися принципи роботи шестиметрового водяного годинника. Його описав у трактаті «Книга знань про дотепні механічні пристрої» видатний механік-винахідник Аль-Джазарі, який жив і творив у золоте століття ісламу в Діярбекірі (Туреччина).

Найбільше слухачів вразили три неймовірні андроїди, розроблені та зібрані годинникарями П’єром Жаке-Дро та його синами у XVIII столітті. Автоматони, які можна вважати далекими предками сучасних комп’ютерів і які імітують діяльність музиканта, художника та каліграфа, працюють більше 240 років.

Після теоретичної частини студенти за допомогою мобільного додатку збирали керовані іграшки з інтерактивного роботизованого конструктора Jimu. Готовими моделями роботів спочатку керувати, а потім, використовуючи середовище Blockly, запрограмували їх на виконання різних дій.

На заняттях Робоклубу учасники можуть відчути себе інженерами, механіками, конструкторами, математиками, програмістами і в деякому сенсі володарями світу машин. Адже інтерактивна іграшка виконує алгоритми, прописані у програмі.

Запрошуємо всіх до Клубу любителів творити історію своїми руками.

Залишити відповідь