Ви зараз переглядаєте Закохані в Україну

Закохані в Україну

27 листопада о 14.00 в бібліотеці Чижевського відбудеться презентація виставки «Закохані в Україну. Відомі поляки з пограниччя Київщини та Херсонщини».

Вона створена у співпраці ГО «Об’єднання поляків “Полонія” ім. К. Шимановського» та Кропивницьким музеєм музичної культури імені Кароля Шимановського.

Це двомовна польсько-українська виставка, присвячена представникам родини Шимановських, а також художнику Казімєжу Пшишиховському та письменникам: Міхалу Грабовському, Ярославу Івашкевичу та Міхалу Хороманьському.

Відкриття виставки відбудеться в рамках ХХІ мистецького фестивалю «Осінь з музикою Кароля Шимановського», головним акцентом якого є тема боротьби за незалежність, а також польсько-українська солідарність під час російської агресії.

Під час заходу будуть виконані твори Кароля Шимановського та автентичні українські народні пісні з околиць Кропивницького, Тимошівки й Кам’янки – місць народження й проживання героїв виставки.

Запрошуємо всіх зацікавлених у спілкуванні, пізнанні нового з мистецької історії та отримати естетичну насолоду від живої музики та автентичного співу за участі гурту Євгена Романова «Тополя».

Залишити відповідь