Ви зараз переглядаєте Лекція-консультація «Covid-19 та імунопрофілактика: актуальні проблеми»

Лекція-консультація «Covid-19 та імунопрофілактика: актуальні проблеми»

Поширення коронавірусної хвороби в Україні продовжується. Чи достатньо ми знаємо про Covid-19? Чи безпечні вакцини і яку саме варто обрати? На ці питання ви знайдете відповіді в «Академії здоров’я».

26 травня о 13.00 у відділі документів з питань медицини та охорони здоров’я нашої книгозбірні відбудеться лекція-консультація «Covid-19 та імунопрофілактика: актуальні проблеми».

Детальну інформацію про епідемічну ситуацію з коронавірусом на Кіровоградщині, нові штами, їх небезпеку та особливості, а також про імунізацію надасть виконуюча обов’язки гендиректора Кіровоградського обласного лабораторного центру, головна санітарна лікарка області Надія Оперчук.

Захід проходитиме в рамках проєкту «Академія здоров’я», який започаткувала бібліотека імені Дмитра Чижевського спільно з обласним лабораторним центром.

Запрошуємо на зустріч!

У зв’язку з умовами проведення масових заходів під час адаптивного карантину кількість присутніх обмежена. Попередній запис за телефоном: 050-68-28-216.

Для тих, хто не матиме змоги потрапити на захід, ми будемо робити стрім на facebook-сторінці бібліотеки і викладати відео на YouTube.

Залишити відповідь