Ви зараз переглядаєте «Ще не осінь». Виставка печворку Людмили Кривенко

«Ще не осінь». Виставка печворку Людмили Кривенко

7 жовтня о 12.00 у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського відкриється виставка «Ще не осінь» майстрині клаптикового шитва Людмили Кривенко.

На виставці представлені понад 40 робіт, виконані у техніках живописного і графічного печворку: арт-квілту, крейзі, клаптикового шитва, художнього стебкування.

В експозиції також експонуються декоративні панно, ковдри для дітей, сумки.

Під час відкриття виставки кожен матиме можливість поспілкуватися з майстринею особисто, а також взяти участь у розіграшах авторських подарунків.

Виставка працюватиме у відділі мистецтв до середини листопада. Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду.

Людмила Кривенко народилась у місті Іванові (Росія), але вже понад сорок років живе і працює в Україні – в Кропивницькому. За освітою вона – філолог, закінчила факультет редагування друкованих видань Московського поліграфічного інституту.

Клаптиковим шиттям, печворком, арт-квілтом займається з 2007 року. В переважній більшості роботи Людмили Кривенко – це авторські клаптикові картини: пейзажі, сюжетні панно, натюрморти, в яких вона вміло викори стовує аплікацію з тканин, крейзі, синель, барджело, клаптикову смальту та інші техніки шиття. Але головним для неї, як зізналася сама майстриня, важливо передати емоційний стан, настрій за допомогою кольору, тону, різноманітності фактур тканин.

Останні роки майстриня активно займається вивченням та виготовленням народної ляльки – ляльки-мотанки, а також ручним ткацтвом.

З 2011 року Людмила Кривенко – член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України.

Більша частина робіт Людмили Кривенко знаходиться в приватних колекціях в Україні та за кордоном. Її роботи були представлені на багатьох фестивалях і виставках (в тому числі і персональних) у Володимирі, РФ (2009 р.), Санкт-Петербурзі, Гатчині, РФ (2010, 2012 рр.), Москві, РФ (2010), Харкові (2009, 2011, 2013 рр.), Львові (2009 р.), Києві (2013 р.), Авіньйоні, Франція (2011р.), Божоле, Франція (2013 р.), Запоріжжі (2013 р.), кілька персональних виставок майстрині відбулися в Кропивницькому.

Залишити відповідь