Ви зараз переглядаєте Трудові відносини в умовах воєнного стану

Трудові відносини в умовах воєнного стану

У зв’язку з військовою агресією росії проти України 24 лютого 2022 року Указом Президента України по всій території держави оголошено воєнний стан.

Вперше з часів Другої світової війни для всієї країни постало питання законодавчого регулювання трудових відносин в такий період. До нових воєнно-трудових реалій життя доведеться підлаштовуватися як працівникам, так і роботодавцям. 24.03.2022 року набрав чинності Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану». Він встановлює нові правила організації трудових відносин для усіх підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, виду діяльності і галузевої належності, а також осіб, які працюють за трудовим договором з фізичними особами.

Як у перші дні воєнного стану, так і досі у роботодавців та й самих працівників виникає чимало запитань щодо подальшої роботи. Роз’яснення ключових змін, які відбулися у трудовому законодавстві, надасть начальниця відділу з питань експертизи умов праці управління Держпраці у Кіровоградській області Олена Хіміч.

Спілкування з фахівчинею відбудеться 13 квітня 2022 року об 11:00 за адресою: вул. Велика Перспективна, 24.

Захід проходитиме в рамках освітнього проєкту «Інформаційна платформа з питань праці».

Залишити відповідь