Ви зараз переглядаєте Як вберегти дитину від інтернет-загроз

Як вберегти дитину від інтернет-загроз

З розвитком новітніх технологій у сучасному світі з’явився такий вид цькування як кібербулінг. Це форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину дистанційно. Найчастіше знущання передбачають залякування жертви, поширення чуток або зображень з образливим підтекстом, публікацію особистої інформації або фотографій, погроз, створення фіктивних сторінок. Платформою для кібербулінгу стають соціальні мережі, додатки для обміну миттєвими повідомленнями, електронна пошта, форуми, блоги, онлайн-відеоігри тощо.

На черговому засіданні Батьківського клубу, яке відбудеться 25 квітня о 15.00 у відділі обслуговування користувачів, ви дізнаєтеся яким буває кібербулінг, як вберегти від інтернет-загроз свою дитину та що загрожує самим булерам. Ви матимете можливість поспілкуватися та задати питання, які вас цікавлять з даної теми запрошеному спеціалісту.

Відвідуючи наші засідання, ви навчитеся захищати себе та своїх дітей від нових небезпек. Чекаємо вас у бібліотеці Чижевського!

Залишити відповідь