Радимо прочитати

Марія Рута: Р90 Тріада. Лабіринтами доль / Рута Марія. – К.: Гамазин, 2017. – 316 с.

Доля кожного з нас – непередбачуваний лабіринт. Добро і зло, щастя і втрати, життєві сюрпризи оточують героїнь роману. Книга чекає на поціновувачів сучасної української літератури у відділі абонемента.

Максименко Д. С. Різнокольорове дитинство: ігротерапія, M 17 казкотерапія, ізотерапія, музикотерапія, Практична психологія. / Д. С. Максименко. – К.: Центр учбової літератури, 2020. – 192 с.

Хочете зробити життя своєї дитини різнобарвним та цікавим? Ознайомтеся з системою корекційно-розвиваючих занять, що спрямовані на розвиток гармонійної особистості дитини! Педагогів та зацікавлених батьків книга чекає у відділі абонемента.

Г80 Гресь А.: Як пригорнути кактус? Книга для батьків, які хочуть зрозуміти своїх підлітків – Х. : ВГ “Основа”, 2018. – 201, [7]c.

Якщо нещодавно ви розуміли свою милу і добру дитину, а сьогодні у вихованні щось пішло не так, мерщій до бібліотеки! Видання чекає на турботливих батьків у відділі абонемента.

Б58 Власенко І.В. Квітка з Манхеттена: роман. – К.: Видавничний дім “Кондор”, 2020. – 2016 с.

Ознайомитися з книгою про життя та творчість Квітки Цісик – доньки емігрантів зі Львова, можна, завітавши до відділу абонемента. Вас вразить історія жінки, голосом якої захоплювався весь американський шоу-бізнес та з якою працювали такі світові зірки як Майкл Джексон та Вітні Г’юстон. Роман Ірини Власенко «Квітка з Манхеттена» чекає на Вас!