Радимо прочитати

Суворі чоловіки: роман / Елізабет Ґілберт. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2022 – 424с.

Гарна, літня книга для відпочинку. Це сімейна сага про суворих чоловіків і впертих жінок. А ще про омарів. Оповідь можна зрівняти з морем, часом вона неспішна та тиха, і в такі моменти стає трохи нудно читати, а часом наче шторм накриває тебе з головою і ти повністю поринаєш у водоворот подій. Книга сподобається тим, хто любить легкі, неквапливі романи без інтриг.
Тож запрошуємо до відділу абонемента за дебютним романом Елізабет Ґілберт «Суворі чоловіки»!

Правда про справу Гаррі Квеберта : роман / Жоель Діккер. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2020. – 704 с.

Книга «Правда про справу Гаррі Квеберта», щойно вийшовши, одразу стала бестселером… Роман підкорив весь світ: його переклали понад 30 мовами. Це захоплюючий детектив з безліччю сюжетних поворотів та несподіваним закінченням. У книзі інтрига зберігається до останньої сторінки. А, прочитавши книгу до кінця, сумно закриваєш, шкодуючи, що ця пригода закінчилась.
Тож заходьте до відділу абонемента та знайомтесь з творчістю Жоеля Дікера.

Тривожні люди: роман/ Федерік Бакман. – Київ : Книголав, 2022. – 360с.

Роман всесвітньовідомого шведського письменника Фредріка Бакмана «Тривожні люди» очолив найвідоміші книжкові рейтинги і став світовим бестселером. Федерік пише дуже добрі, життєві історії, з гумором, зі співчуттям до всіх своїх героїв, людяні, з мудрими думками. Але в той же час легкі для прочитання та сприйняття. Тривожні люди – це історія про силу дружби, прощення і надію – про речі, які рятують навіть у най неспокійніші часи.
Рекомендуємо завітати до відділу абонемента та взяти книгу Бакмана «Тривожні люди».

Квадрат сонця: роман./ Смолич І. Л. – Київ : Видавничий дім «Кондор», 2021. 264 с.

Намалювати квадрат, щоб побачити сонце.
“Квадрат сонця” – це детективний трилер з елементами містики від талановитої письменниці та художниці Ірини Смолич. Дія даного роману відбувається в двох часових відрізках. Роман дуже цікавий та напружений. Книга піднімає багато важливих питань, наприклад про відносини батьків і дітей, справжню дружбу, скелети у шафах і внутрішніх демонів. Найбільше в трилері сподобається містичний початок і неочікувана кінцівка.
Якщо вам подобаються закручені трилери з неочікуваною розв’язкою – тоді ця книга для вас. Чекаємо вас у відділі абонемента.

У пошуках щастя / Катерина Палагута. – К.: Гамазин,-Друк, 2022. – 200 с.

Світі захопливих історій та неймовірних пригод це все про книгу Катерини Палагута «У пошуках щастя». Не просто розважальні історії, а збагачення внутрішнього світу. Коли ми закохуємося у життя.
Зайдіть до відділу абонемента візьміть книгу «У пошуках щастя.» та створіть вечір, який залишить невимірні враження!

Митець повинен мати долю/Ірина Говоруха. – Київ: Креативна агенція «Артіль», 2023. – 420 с.

Будь-яку країну унікальною роблять люди які кохають сильніше, працюють більше, мріяють потужніше. Кожен має свій персональний код, хист і Божий дар. Манери, особливості зовнішності та характеру. Об’єднує їх лише одне – безперечний талант і велика любов до України.
Тож запрошуємо до відділу абонемента за новою книгою Ірини Говорухи «Митець повинен мати долю»!

Школа ідеальних матерів / Джессамін Чен; пер. з англ. Марії Кракан. – Х.: Віват, 2023. – 400с.

Фріда мала все. Але раптом після народження доньки чоловік покинув її заради молодої коханки, а через спільну опіку жінка піклуючись про свою доньку Гаррієт, намагається заробляти на життя. Одного разу жінка залишає доньку вдома, а сама їде до офісу: туди й назад. Що сталося далі що недбалу матір, яка залишила доньку без нагляду, тимчасово позбавляють материнських прав і відправляють на перевиховання до школи ідеальних матерів.
Це разючий роман про материнство, «досконале» виховання, державну бюрократію і суспільний тиск, а ще про силу безмежної материнської любові.
Запрошуємо до читання, чекаємо у відділі абонемента!

Духовна велич України / Роман Береза. – Львів : Видавництво «Апріорі», 2023. – 440 с.

Цікаво та популярно подано біографічні дані, опис життєвого і творчого шляху найвидатніших митців України. Автор знайомить нас з письменниками, співаками, артистами театру і кіно – які власним життям і творчістю навічно вписані в історію української і світової літератури та мистецтва.
Книжка зацікавить широке коло шанувальників, тож йдемо до відділу абонемента за книгою Романа Берези.

Матінка / Лорен Ґрофф; пер. з англ. Лілії Александронець. – Х.: Віват, 2023. – 256 с.

«Матінка» – це захоплива історія про амбітну та чуттєву пріоресу, геніальну стратегиню, дипломатку, поетку, захисницю жінок, в душі якої проросла віра. Насамперед – віра в себе.
Історичний роман «Матінка» зібрав численні літературні відзнаки та був визнаний найкращою книжкою року за версіями багатьох часописів.
Прихильників історичних романів книга чекає у відділі абонемента!

Драбина / Євгенія Кунєцова. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2023. – 280 с.

У той час, коли в Україні розносить вибуховими хвилями вікна, гинуть люди, у будинку Толіка, який знаходиться у чотирьох тисячах кілометрів від України, війна не окопна, вона отака, життьова. У деталях побуту людей, які намагаються в чужій країні створити свою тимчасову домівку із запахом помідорів. Але душі цих людей – вдома, в Україні. Але війна – весь час з ними. Вона – як та драбина, яка має багато щаблів, висот і вимірів.
Запрошуємо до читання, чекаємо у відділі абонемента!

Коли ніч запалює зірки / Ельсебет Еґґольм; пер. з данської Н. Іваничук. – Київ: Нора-Друк, 2022. – 352 с.

Ельсебет Еґґольм – одна з найпопулярніших письменниць Данії, яка пише кримінальні романи, хоча почала свою кар’єру за клавішами фортепіано.
…Малу – талановита піаністка, одружена з успішним імпресаріо, який керує її професійною кар’єрою. Але її життя змінюється після того, як вони з сестрою розчищаючи квартиру по смерті матері знаходять старий запис Шопена у виконанні французької піаністки Софі Кусто. Музика чарівна, а піаністка на обкладинці платівки дивовижно схожа на Малу…
Прихильників романів з цікавим сюжетом, сповненим сімейних таємниць чекаємо у відділі абонемента!

Симон / Ірина Власенко; худож.-оформлювач М. С. Мендор. – Харків: Фоліо, 2023. – 160 с. – (Мистецькі біографії).

Симон – так називали його друзі в дитинстві. Згодом такий псевдо стоятиме під критичними статтями й фейлетонами журналіста Василя Симоненка. Проте гарячі та відверті вірші підписуватиме переважно своїм ім’ям. Симоненко не боявся говорити правду, ніколи не був зручним і кишеньковим. Став насправді народним Поетом. Міг би стати другим Шевченко, якби… Однак слово правди знищити неможливо.
Запрошуємо до відділу абонемента за новою книгою Ірини Власенко «Симон», щоб дізнатися захопливу історію життя поета Василя Симоненка!

Як керують найкращі / Брайан Трейсі. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного дозвілля», 2020. – 208 с.

Бестселер визнаного тренера з особистісного розвитку та бізнес-консультанта Брайана Трейсі цілком орієнтований на конкретну людину – керівника будь-якої бізнес-ланки. Прості, перевірені, цілком практичні кроки навчать, як ефективному лідеру вести кадрову політику, самовдосконалюватися та організовувати власну діяльність.
Тож, якщо ви хочете зробити своє життя простішим, дотримуючись порад Брайана Трейсі – завітайте за цим популярним виданням до відділу абонемента!

Густіше за кров / Майк Омер; пер. з англ. М. Пухлій. – Київ: Видавництво Букшеф, 2022. – 432 с.

У власній квартирі знайдено мертвою молоду жінку, доньку пастора, яку перед смертю знекровили. Убивця, який живиться кров’ю своєї жертви? Це не перший збоченець у практиці психолога-криміналіста ФБР Зої Бентлі та спеціального агента Татума Ґрея. Зої намагається зупинити низку кровавих злочинів…
Прихильників детективного жанру чекаємо у відділі абонемента!

Розпали вогонь. Поради для тих, хто шукає свій шлях. / Даніелла Лапотр. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного дозвілля», 2019. – 315 с.

Даніелла Лапорт знає все про злети й падіння, про темні смуги в житті і зневіру. Тепер вона ділиться надважливим секретом: як підтримувати в собі незгасимий вогонь, що допоможе здійснити найшаленіші мрії. Авторка надає практичні поради для досягнення мрій та надає перевірені рецепти успіху.
Тих читачів, хто захоплюється популярною психологією чекаємо у відділі абонемента!

Платонічне кохання: роман / Оксенія Бурлака. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного дозвілля», 2021. – 272 с.

Аня приїхала до великого міста, щоб вижити. А Платон народився в ньому, щоб розкошувати. Вона – офіціантка, працює заробляючи копійки. Він витрачав шалені гроші на клуби та дівчат. У них не могло бути нічого спільного, якби не випадкове знайомство Ані з батьком Платона…
Ця книга чекає свого читача у відділі абонемента!

Тисяча пам’ятних поцілунків / Тіллі Коул; пер. з англ. Г. Литвиненко. – К.: Видавництво Букшеф, 2023. – 384 с.

З тих пір, як Рун познайомився з дивакуватою сусідкою Поппі, його життя набуває яскравих кольорів і перетворюється на справжню пригоду. Поппі, виконуючи заповіт улюбленої бабусі, має на меті зібрати тисячу поцілунків, але не звичайних, а особливих, таких, коли серце мало не вистрибуватиме з грудей. Саме такі поцілунки обіцяє їй подарувати Рун…
Якщо вас зацікавила історія цього неймовірного кохання – чекаємо на вас у відділі абонемента!

Коли все сказано / Енн Гріффін; пер. з англ. П. Донченка. – Х.: Віват, 2020. – 304 с.

Моріс Ганніган – головний герой роману. Після смерті дружини не бачить сенсу в житті. Він вирішує звести останні рахунки, але на останок, згадуючи і прощаючись, піднімає тост за кожного з п’ятьох найважливіших людей у своєму житті. У нього є тільки одна ніч для сповіді…
Чекаємо на вас у відділі абонемента за цією чудовою книгою!

Неймовірні пригоди десятьох шкарпеток (чотирьох правих і шістьох лівих): для мол. шк. Віку / Юстина Беднарек; пер. з пол. Божени Антоняк; худож. Даніель де Лятур. – Львів: Урбіно, 2023. – 160 с.

Незабаром розпочинається чудова пора – зимові канікули! Як же цікаво і з користю провести вільний час? Звісно ж читаючи цікаву книгу. Пропонуємо вашій увазі книгу Юстини Беднарек «Неймовірні пригоди десятьох шкарпеток (чотирьох правих і шістьох лівих)».
Загублені шкарпетки – одна з найбільших загадок на світі, яку ще нікому не пощастило розкрити. Куди ж вони діваються під час прання? А от Юстина Беднарек знає, що вони просто тікають із пральки! Виявляється, шкарпетки обирають волю. І навіть здатні зробити кар‘єру, та ще й неабияку. Є шкарпетки-кінозірки, шкарпетки-детективи й навіть…шкарпетки-політики!
Якщо у вашій родині зростають дітлахи молодшого шкільного віку – то ця книга чекає саме вас у відділі абонемента!

300 миль на схід / Богдан Коломийчук. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2022. – 320 с.

«300 миль на схід» – новий історично-кримінальний роман Богдана Коломийчука.
Відень, 1920. В Австрії післявоєнна економічна та політична криза. Вулиці щоразу спалахують комуністичними демонстраціями. Директорові віденської поліції надходить повідомлення про те, що одночасно дві молоді держави, Польська республіка і радянська росія вимагають видачі такого собі Адама Вістовича, оберкомісара, що походить з галицького Лемберга. Чому скромний поліціянт зацікавив найвищі дипломатичні кола? Чи вдасться уникнути міжнародного конфлікту? І що врешті комісарові приготувала доля і буремний початок ХХ століття?
Якщо ви прихильник історично-кримінального жанру – новинка відділу абонемента чекає вас!

Як бути класним татом. Історії та досвід відомих батьків / Влад Головін. – К.: Брайт Букс, 2019. – 280 с.

Книга Влада Головіна ламає стереотип про те, що «справжні батьки вимирають як вид». Героями книги стали відомі журналісти, лікарі, продюсери, вчені, усі ті, для кого батьківство є свідомим вибором. На сторінках видання вони відверто розповідають, чого їх навчив їхній батько та чого вони хочуть навчити своїх дітей. Діляться секретами виховання. Розмірковують про цінності та сенс батьківства.
Якщо вас зацікавило це публіцистичне видання – чекаємо у відділі абонемента!

Випадкові наречені / Крістіна Лорен; пер. з англ. Л. Яким. – Х.: Віват, 2023. – 352 с.

Сестри-близнючки Олів та Емілія мають геть різну вдачу. В Олів ніколи ні з чим не складалося, а ось Емілія – щасливиця. Та одна пригода, що трапилася на весіллі Емілії змінює їхні життя…
«Випадкові наречені» – чудовий комедійний і любовний роман одночасно. Чекаємо на вас у відділі абонемента за романом для покращення настрою!

Чудове подружжя / Кімберлі Мак-Крейт; пер. з англ. Олени Оксенич. – Х.: Віват, 2023. – 400 с.

Заклик про допомогу від друга зі студентських часів Зака надходить у найгірший для нью-йорської адвокатки Ліззі Кіцакіс час. Вона намагається врятувати власний шлюб. Але Зака підозрюють у вбивстві його дружини. І Ліззі треба з усім цим розібратися.
Хто ж справжній вбивця? Дізнаєтеся прочитавши книгу Кімберлі Мак-Крейт «Чудове подружжя», яка чекає вас у відділі абонемента.

Місяцеве дитя / Карен Мак-Квесчин; пер. з англ. Д. Березіної. – Х.: Віват, 2023. – 368 с.

Холодної січневої ночі Шерон Лемке виходить надвір, щоб помилуватися місяцевим затемненням, і у вікні сусіднього будинку помічає маленьку дівчинку, яка миє посуд. Але у родині Флемінґів немає дітей такого віку…Соціальні служби не квапляться втручатися у життя респектабельних Флемінґів, тож жінка береться до власного розслідування…
Чим же завершиться ця історія дізнаєтеся з книги Карен Мак-Квесчин «Місяцеве дитя», яка чекає на вас у відділі абонемента.

Навіки Токіо / Еміко Джин; пер. з англ. Марії Пухлій. – Х.: Віват, 2023. – 352 с.

Іззі ніколи не почувалася своєю у тихому містечку на півночі Каліфорнії. Вона й гадки не мала, що її батько – наслідний принц Японії, а сама вона – справжнісінька принцеса. Приголомшена цим відкриттям, Іззі вирушає до Японії. 
Завітайте до відділу абонемента за книгою Еміко Джин «Навіки Токіо» щоб дізнатися чи схоже життя принцес на казку?

Іспанський любовний роман / Елена Армас; пер. з англ. Д. Петрушенко. – Х.: Віват, 2023. – 496 с.

За чотири тижні Каталіна має бути на сестриному весіллі. А отже, має чотири тижні, щоб знайти супутника й шугнути до Іспанії, де її рідня чекає на знайомство з її «американським бойфрендом». Але…
Чим обернеться її маленька брехня, яка б мала її захистити дізнаєтеся із захоплюючого роману, що чекає на вас у відділі абонемента!

Час для кохання / Голлі Вільямс; пер. з англ. Ірини Шагової. – Х.: Віват, 2023. – 400 с.

1947 рік. 1967 рік. 1987 рік. Три історії кохання в різні проміжки часу. Незмінними залишаються головні герої, які народилися в один день. Що двадцять років світ змінюється, тому стосунки щораз розвиваються по-іншому, непередбачувано. Ці історії про запаморочливе кохання, яке всупереч обставинам розквітає знову і знову.
Чекаємо на вас у відділі абонемента за цією чудовою книгою!

Щасливі не плачуть: роман / Зоряна Лешко. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2022. – 256 с.

Мія – модна письменниця, що працює над зйомками фільму за своїм романом. Роман – столична зірка, актор, який погодився на головну роль в її фільмі. Вона багато чого знає про життя, Він – балуваний мазунчик. Чи зможуть ці двоє порозумітися? Вам цікаво? Тоді чекаємо на вас у відділі абонемента!

Клуб убивств по четвергах: роман / Річард Осман; перекл. З англ. В. Ракуленка. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2023. – 432 с.

Містечко Куперс-Чейз – затишне поселення для шанованих пенсіонерів, які щочетверга збираються в кімнаті для відпочинку щоб…обговорити старі нерозкриті вбивства. Та що глибше вони копатимуть, то більше витягуватимуть на поверхню власних таємниць…
Запрошуємо до відділу абонемента за цим захоплюючим детективом!

І гойдалка злітає знову: роман / Оксана Кір’ян. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2022. – 400 с.

Наталія, Лариса та Надійка – доля підготувала кожній з них непростий шлях. Та все ж таки чи вдасться цим трьом змученим болем жінкам знайти порозуміння?
Ця захоплююча родинна сага чекає на вас у відділі абонемента!

Мішень Антихриста / Кейт Ґалео. – К. – : Саміт-книга, 2022. – 168 с.

Цей гостросюжетний детектив заснований на реальних подіях. У 1990-1993 роках в Україні розгорнула свою діяльність релігійна секта «Біле братство». На цьому загальному історичному підґрунті і створена ця книга, але більшість дійових осіб та наведених фактів – художній вимисел автора.
Прихильників детективного жанру чекаємо у відділі абонемента!

Осіння весна: роман / Світлана Талан. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2023. – 304 с.

Марія – шкільна вчителька. Мама двох маленьких діток і дружина Романа, з яким живе за звичкою, та аж ніяк не через кохання. Але випадкова зустріч у кафе стає для неї подихом весни у тоскних осінніх буднях.
Завітайте до відділу абонемента, щоб дізнатися розв’язку цієї історії!

Усі квіти парижа / Сара Джіо; пер. з англ. Ю. Максимейко. – Х.: Віват, 2023. – 320 с.

Ця книга припаде до смаку шанувальникам зворушливих романтичних історій. Це неймовірна історія про любов і втрату…
Книга чекає саме вас у відділі абонемента!

Дерево роду: роман / Ольга Саліпа. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2022. – 352 с.

Кінець ХІХ століття. Крізь тонкий серпанок прорвуться темні гріхи батьків і синів – помилки, які спокутувати дітям дітей. Історія, що почалася з ненависті, триватиме ще не одне покоління.
Запрошуємо до відділу абонемента за цією книгою!

Поліщук Кирило Пташиний цвинтар: збірка оповідань / Кирило Поліщук. – К.: Laurus, 2020. – 270 с.

«Пташиний цвинтар» – дебютна збірка з восьми пов’язаних між собою оповідань. Буденне життя сучасних людей, їх дорослішання, набуття досвіду та самоусвідомлення відбувається в антиутопічній реальності з сюрреалістичними елементами. Спільний мотив видання – птахи, які виступають у творах головними і другорядними персонажами, символами.
Ознайомитися з виданням можна у відділі абонемента.

Поезія без укриття: антологія / упоряд. Надія Гармазій. – Брустури: Дискурсус, 2022. – 240 с.

Це одне з перших видань про нинішню війну. На 240 сторінках у книзі вміщено понад 200 віршів, написаних від початку широкомасштабного вторгнення військ рф на територію України. З книгою можна ознайомитись у відділі абонемента.

Яловчак Тетяна Підкори свій Еверест. Як поразку перетворити на перемогу. – К.: Наш формат, 2020. – 144 с.

Тетяна Яловчак – рекордсменка України, яка підкорила сім найвищих світових вершин і переплила Босфор. Мотиваційна спікерка, громадська діячка, альпіністка і патріотка, родом з Донецька. У книжці авторка розповідає про важке дитинство в маленькому шахтарському містечку, любов до спорту та прагнення бути попереду, що переросло в бажання постійно здобувати нові перемоги. Цікаво? Чекаємо на вас у відділі абонемента! Читайте та перемагайте!

В обіймах друзів/ уклад. та передм. Івана Стрижа. – Х.: Віват, 2019. – 192с.

У часи воєнного лихоліття, зневіри і безнадії, часто порятунком для людських душ стає Слово. Те, що було споконвіку… А поезія, як до кінця нерозгадана дивовижна субстанція, зцілює особливо, даючи розуміння вічних і незмінних цінностей. Книга чекає на поціновувачів віршів у відділі абонемента. Погляньте в сучасне обличчя української поезії!

Джіо С. Бунгало / Сара Джіо: перю з англ. Ю. Костюк. – Х.: Віват, 2022. – 256с.

Зворушлива історія життя Енн Келловей не залишить байдужим жодного читача. А про складний вибір, який довелося зробити головній героїні ви дізнаєтеся зі сторінок цієї захопливої книги, що чекає на Вас у відділі абонемента!

Жордано Р. Твоє друге життя, або Шанс змінити все: роман/ Рафаелла Жордано; пер. з фр. А. Шведик.- Х.: Віват, 2019.- 208 с.

Понад 2 000 000 людей які прочитали книгу Рафаелла Жордано знайшли свій шлях до щастя. Приходь до відділу абонемента за книгою та утілюй мрії дитинства!

Левченко В.І. Вільні стосунки: роман. – Київ: Видавництво Ліра-К, 2021. – 180с.

Хто любить свободу, подорожі, філософські дискусії та амурні пригоди. Приходьте до відділу абонемента та подорожуйте разом з головними героями книги. Видання чекає саме Вас!

Гарфорд Тім. Речі, що змінили світ. Історія економіки в 50 винаходах / пер. з англ. Роман Скакун. – К. : Наш формат, 2018. – 352 с.

Тім Гарфорд обрав 50 речей, які змінили наш світ та зробили життя таким, яким воно є сьогодні.
Запрошуємо до читання у відділ абонемента!

Валентин Бадрак. Успішні жінки в чоловічому світі. – К. : Кириченко. – 2021. – 200 с.

Нова книжка відомого автора розповідає про видатних жінок історії, про їхні перемоги в житті, чий досвід може використовуватися для моделювання власних досягнень.
Запрошуємо всіх до читання у відділ абонемента!

Лепкий Б.С. Вибрані твори: Прозові твори в 3 т. / Богдан Лепкий. – Тернопіль: Збруч. 2008
Т. 3: Не вбивай. Батурин: Історичні повісті Т.3 / укл. Б. І. Мельничук. – 2008. – 487 с.

Ознайомлюючи читачів з творчістю визначного українського письменника Богдана Лепкого, пропонуємо продовження його історичної епопеї про Гетьмана України Івана Мазепу.
Запрошуємо до читання книги у відділ абонемента!

Лепкий Б.С. Вибрані твори: Прозові твори в 3 т. / Богдан Лепкий. – Тернопіль: Збруч. 2006
Т. 2: Мотря: Історична повість. Т.2 / укл. Б. І. Мельничук. – 2006. – 399 с.

Цим томом продовжуємо ознайомлювати читачів із творчістю визначного українського письменника Богдана Лепкого.
Чекаємо на вас у відділі абонемента!

Лепкий Б. С. Вибрані твори: Прозові твори в 3 т. / Богдан Лепкий. – Тернопіль: Збруч. 2004
Т. 1: Мотря: Історична повість. Т.1 / укл. Б. І. Мельничук. – 2006. – 399 с.

Книгу знаного українського письменника Богдана Лепкого склали два його твори – «Мотря» та «Сотниківна», які об’єднані спільними темами державницької діяльності гетьманів, боротьби козацтва за волю українського народу.
Запрошуємо до читання книги у відділ абонемента!

Сороки далекого села. Повісті. Оповідання. – К. 2022. – 136 с.

Любов – найважливіше, що може трапитися з вами. Або – не трапитися… Усе в житті заради любові. Любов не вмирає – вона залишається у віддаленому куточку підсвідомості, і ні роки, ні відстані їй не перешкода…
Запрошуємо до читання у відділ абонемента.

Пєтков С. Князь Святослав. – К.: Видавничий дім «АртЕк», (3-те вид. переробл. і доповн.), 2018. – 208 с.

Нариси присвячені постаті видатного правителя і полководця князя Святослава І Славного. Книга-експедиція, книга – слідчий експеремент. Читач стае співавтором, дослідником, свідком і учасником подій.
Чекаємо бажаючих ознайомитися з виданням у відділі абонемента.

Оцабрик І.В. Гламур, швабра, пиріжки. Історії та казки для дорослих дітей.- Кропивницький: Імекс – ЛТД, 2021. – 192с.

Проникливі, безпосередні оповідки та казки змусять вас плакати і псміхатися одночасно. Книга легкого гумору, зворушливої щирості та життєлюбності чекає вас у відділі абонемента.

Бондар О. Почвара : роман. – Київ: Видавництво Ліра-К, 2021. – 344 c.

Сергій, Світлана, Вікторія – любовний трикутник…Кохання, аварія, вибір… Книга для сімейного читання знаходиться у відділі абонемента.

Моллой Е. Ідеальна мати / Еймі Моллой; пер. з англ. Т. Іванової. – Харків: Віват, 2020. – 336 с.

Головній героїні твору здавалося, що її шлюб щасливий та безтурботний. Але чи так це насправді? Роман для сімейного читання чекає на вас у відділі абонемента.

Ньюпорт Кел Не турбувати! Як сфокусуватися в інформаційному шумі/ пер. з англ. Світлана Сарвіра. – К.: Наш формат, 2018. – 248 с.

Книга Кела Ньюпорта – це свіжий голос серед інформаційного шуму. Нам не потрібні кліки, котики чи емоджі, які насправді шкодять змістовній праці. Нам потрібна справжня робота та змістовне життя! Ознайомитися з виданням можна у відділі абонемента.

Гілл Наполеон Думай і багатій: практичний посібник/ пер. з англ. Ганна Кирієнко. – 4-те вид. – К. : Наш формат, 2020. – 264 с.

Книжка «Думай і багатій» Наполеона Гілла стала класикою мотиваційної літератури. Лише за життя автора було продано понад 20 мільйонів примірників. Гілл і досі залишається одним із найвидатніших творців філософії успіху. Чекаємо на вас у відділі абонемента!

Фіалко Н. І. Холодний вітер перемін: роман / Н. Фіалко. – Тернопіль: Богдан, 2018. – 384 с.

З динамічним і захоплюючим романом для родинного читання можна ознайомитись у відділі абонемента.

Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР / уклад. В. Кіпіані. – Х.: Віват, 2020. – 688с.: іл.

Дізнайтеся про невідомі факти життя та загибелі Василя Стуса. У книзі зібрано документи з шеститомної кримінальної справи, яка зберігається на полицях колишнього архіву КДБ УРСР у Києві. Видання знаходиться у відділі абонемента.

Лоренс С. Дивовижні жінки. Першопроходиці, які не побоялися вирізнятися з-поміж інших / Пер. з англ. Д. Кушніра. – К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2019. – 128 с.

Завітайте до відділу абонемента та дізнайтеся більше про жінок, які багато зробили для людства, змінили хід історії і надихнули цілі покоління.

Чапай А. Тато в декреті / Артем Чапай ; худ. І. Потапенко. – Х. : Віват, 2016. – 160 с. : іл.

Агов, чоловіки! Вам доводилось перебувати в декретній відпустці та ще й з двома дітьми? Ні? Книга для сімейного читання чекає у відділі абонемента всіх батьків, матусь, дідусів і бабусь!

Кокотюха Андрій. Третій рівень. Короткі історії. Збірка / Андрій Кокотюха. – Київ : Нора-Друк, 2020. – 240 с. – (серія “Морок”).

Тут всі форми кримінальної прози! Класичний та історичний детективи, трилер, шахрайська історія, іронічна новела! Збірка короткої гостросюжетної прози чекає на вас у відділі абонемента.

Марія Рута. Тріада. Лабіринтами доль / Рута Марія. – К.: Гамазин, 2017. – 316 с.

Доля кожного з нас – непередбачуваний лабіринт. Добро і зло, щастя і втрати, життєві сюрпризи оточують героїнь роману. Книга чекає на поціновувачів сучасної української літератури у відділі абонемента.

Максименко Д. С. Різнокольорове дитинство: ігротерапія, казкотерапія, ізотерапія, музикотерапія, Практична психологія. / Д. С. Максименко. – К.: Центр учбової літератури, 2020. – 192 с.

Хочете зробити життя своєї дитини різнобарвним та цікавим? Ознайомтеся з системою корекційно-розвиваючих занять, що спрямовані на розвиток гармонійної особистості дитини! Педагогів та зацікавлених батьків книга чекає у відділі абонемента.

Гресь А. Як пригорнути кактус? Книга для батьків, які хочуть зрозуміти своїх підлітків – Х. : ВГ “Основа”, 2018. – 201, [7]c.

Якщо нещодавно ви розуміли свою милу і добру дитину, а сьогодні у вихованні щось пішло не так, мерщій до бібліотеки! Видання чекає на турботливих батьків у відділі абонемента.

Власенко І.В. Квітка з Манхеттена: роман. – К.: Видавничний дім “Кондор”, 2020. – 2016 с.

Ознайомитися з книгою про життя та творчість Квітки Цісик – доньки емігрантів зі Львова, можна, завітавши до відділу абонемента. Вас вразить історія жінки, голосом якої захоплювався весь американський шоу-бізнес та з якою працювали такі світові зірки як Майкл Джексон та Вітні Г’юстон. Роман Ірини Власенко «Квітка з Манхеттена» чекає на Вас!