Радимо прочитати

Випадкові наречені / Крістіна Лорен; пер. з англ. Л. Яким. – Х.: Віват, 2023. – 352 с.

Сестри-близнючки Олів та Емілія мають геть різну вдачу. В Олів ніколи ні з чим не складалося, а ось Емілія – щасливиця. Та одна пригода, що трапилася на весіллі Емілії змінює їхні життя…
«Випадкові наречені» – чудовий комедійний і любовний роман одночасно. Чекаємо на вас у відділі абонемента за романом для покращення настрою!

Чудове подружжя / Кімберлі Мак-Крейт; пер. з англ. Олени Оксенич. – Х.: Віват, 2023. – 400 с.

Заклик про допомогу від друга зі студентських часів Зака надходить у найгірший для нью-йорської адвокатки Ліззі Кіцакіс час. Вона намагається врятувати власний шлюб. Але Зака підозрюють у вбивстві його дружини. І Ліззі треба з усім цим розібратися.
Хто ж справжній вбивця? Дізнаєтеся прочитавши книгу Кімберлі Мак-Крейт «Чудове подружжя», яка чекає вас у відділі абонемента.

Місяцеве дитя / Карен Мак-Квесчин; пер. з англ. Д. Березіної. – Х.: Віват, 2023. – 368 с.

Холодної січневої ночі Шерон Лемке виходить надвір, щоб помилуватися місяцевим затемненням, і у вікні сусіднього будинку помічає маленьку дівчинку, яка миє посуд. Але у родині Флемінґів немає дітей такого віку…Соціальні служби не квапляться втручатися у життя респектабельних Флемінґів, тож жінка береться до власного розслідування…
Чим же завершиться ця історія дізнаєтеся з книги Карен Мак-Квесчин «Місяцеве дитя», яка чекає на вас у відділі абонемента.

Навіки Токіо / Еміко Джин; пер. з англ. Марії Пухлій. – Х.: Віват, 2023. – 352 с.

Іззі ніколи не почувалася своєю у тихому містечку на півночі Каліфорнії. Вона й гадки не мала, що її батько – наслідний принц Японії, а сама вона – справжнісінька принцеса. Приголомшена цим відкриттям, Іззі вирушає до Японії. 
Завітайте до відділу абонемента за книгою Еміко Джин «Навіки Токіо» щоб дізнатися чи схоже життя принцес на казку?

Іспанський любовний роман / Елена Армас; пер. з англ. Д. Петрушенко. – Х.: Віват, 2023. – 496 с.

За чотири тижні Каталіна має бути на сестриному весіллі. А отже, має чотири тижні, щоб знайти супутника й шугнути до Іспанії, де її рідня чекає на знайомство з її «американським бойфрендом». Але…
Чим обернеться її маленька брехня, яка б мала її захистити дізнаєтеся із захоплюючого роману, що чекає на вас у відділі абонемента!

Час для кохання / Голлі Вільямс; пер. з англ. Ірини Шагової. – Х.: Віват, 2023. – 400 с.

1947 рік. 1967 рік. 1987 рік. Три історії кохання в різні проміжки часу. Незмінними залишаються головні герої, які народилися в один день. Що двадцять років світ змінюється, тому стосунки щораз розвиваються по-іншому, непередбачувано. Ці історії про запаморочливе кохання, яке всупереч обставинам розквітає знову і знову.
Чекаємо на вас у відділі абонемента за цією чудовою книгою!

Щасливі не плачуть: роман / Зоряна Лешко. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2022. – 256 с.

Мія – модна письменниця, що працює над зйомками фільму за своїм романом. Роман – столична зірка, актор, який погодився на головну роль в її фільмі. Вона багато чого знає про життя, Він – балуваний мазунчик. Чи зможуть ці двоє порозумітися? Вам цікаво? Тоді чекаємо на вас у відділі абонемента!

Клуб убивств по четвергах: роман / Річард Осман; перекл. З англ. В. Ракуленка. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2023. – 432 с.

Містечко Куперс-Чейз – затишне поселення для шанованих пенсіонерів, які щочетверга збираються в кімнаті для відпочинку щоб…обговорити старі нерозкриті вбивства. Та що глибше вони копатимуть, то більше витягуватимуть на поверхню власних таємниць…
Запрошуємо до відділу абонемента за цим захоплюючим детективом!

І гойдалка злітає знову: роман / Оксана Кір’ян. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2022. – 400 с.

Наталія, Лариса та Надійка – доля підготувала кожній з них непростий шлях. Та все ж таки чи вдасться цим трьом змученим болем жінкам знайти порозуміння?
Ця захоплююча родинна сага чекає на вас у відділі абонемента!

Мішень Антихриста / Кейт Ґалео. – К. – : Саміт-книга, 2022. – 168 с.

Цей гостросюжетний детектив заснований на реальних подіях. У 1990-1993 роках в Україні розгорнула свою діяльність релігійна секта «Біле братство». На цьому загальному історичному підґрунті і створена ця книга, але більшість дійових осіб та наведених фактів – художній вимисел автора.
Прихильників детективного жанру чекаємо у відділі абонемента!

Осіння весна: роман / Світлана Талан. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2023. – 304 с.

Марія – шкільна вчителька. Мама двох маленьких діток і дружина Романа, з яким живе за звичкою, та аж ніяк не через кохання. Але випадкова зустріч у кафе стає для неї подихом весни у тоскних осінніх буднях.
Завітайте до відділу абонемента, щоб дізнатися розв’язку цієї історії!

Усі квіти парижа / Сара Джіо; пер. з англ. Ю. Максимейко. – Х.: Віват, 2023. – 320 с.

Ця книга припаде до смаку шанувальникам зворушливих романтичних історій. Це неймовірна історія про любов і втрату…
Книга чекає саме вас у відділі абонемента!

Дерево роду: роман / Ольга Саліпа. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2022. – 352 с.

Кінець ХІХ століття. Крізь тонкий серпанок прорвуться темні гріхи батьків і синів – помилки, які спокутувати дітям дітей. Історія, що почалася з ненависті, триватиме ще не одне покоління.
Запрошуємо до відділу абонемента за цією книгою!

Поліщук Кирило Пташиний цвинтар: збірка оповідань / Кирило Поліщук. – К.: Laurus, 2020. – 270 с.

«Пташиний цвинтар» – дебютна збірка з восьми пов’язаних між собою оповідань. Буденне життя сучасних людей, їх дорослішання, набуття досвіду та самоусвідомлення відбувається в антиутопічній реальності з сюрреалістичними елементами. Спільний мотив видання – птахи, які виступають у творах головними і другорядними персонажами, символами.
Ознайомитися з виданням можна у відділі абонемента.

Поезія без укриття: антологія / упоряд. Надія Гармазій. – Брустури: Дискурсус, 2022. – 240 с.

Це одне з перших видань про нинішню війну. На 240 сторінках у книзі вміщено понад 200 віршів, написаних від початку широкомасштабного вторгнення військ рф на територію України. З книгою можна ознайомитись у відділі абонемента.

Яловчак Тетяна Підкори свій Еверест. Як поразку перетворити на перемогу. – К.: Наш формат, 2020. – 144 с.

Тетяна Яловчак – рекордсменка України, яка підкорила сім найвищих світових вершин і переплила Босфор. Мотиваційна спікерка, громадська діячка, альпіністка і патріотка, родом з Донецька. У книжці авторка розповідає про важке дитинство в маленькому шахтарському містечку, любов до спорту та прагнення бути попереду, що переросло в бажання постійно здобувати нові перемоги. Цікаво? Чекаємо на вас у відділі абонемента! Читайте та перемагайте!

В обіймах друзів/ уклад. та передм. Івана Стрижа. – Х.: Віват, 2019. – 192с.

У часи воєнного лихоліття, зневіри і безнадії, часто порятунком для людських душ стає Слово. Те, що було споконвіку… А поезія, як до кінця нерозгадана дивовижна субстанція, зцілює особливо, даючи розуміння вічних і незмінних цінностей. Книга чекає на поціновувачів віршів у відділі абонемента. Погляньте в сучасне обличчя української поезії!

Джіо С. Бунгало / Сара Джіо: перю з англ. Ю. Костюк. – Х.: Віват, 2022. – 256с.

Зворушлива історія життя Енн Келловей не залишить байдужим жодного читача. А про складний вибір, який довелося зробити головній героїні ви дізнаєтеся зі сторінок цієї захопливої книги, що чекає на Вас у відділі абонемента!

Жордано Р. Твоє друге життя, або Шанс змінити все: роман/ Рафаелла Жордано; пер. з фр. А. Шведик.- Х.: Віват, 2019.- 208 с.

Понад 2 000 000 людей які прочитали книгу Рафаелла Жордано знайшли свій шлях до щастя. Приходь до відділу абонемента за книгою та утілюй мрії дитинства!

Левченко В.І. Вільні стосунки: роман. – Київ: Видавництво Ліра-К, 2021. – 180с.

Хто любить свободу, подорожі, філософські дискусії та амурні пригоди. Приходьте до відділу абонемента та подорожуйте разом з головними героями книги. Видання чекає саме Вас!

Гарфорд Тім. Речі, що змінили світ. Історія економіки в 50 винаходах / пер. з англ. Роман Скакун. – К. : Наш формат, 2018. – 352 с.

Тім Гарфорд обрав 50 речей, які змінили наш світ та зробили життя таким, яким воно є сьогодні.
Запрошуємо до читання у відділ абонемента!

Валентин Бадрак. Успішні жінки в чоловічому світі. – К. : Кириченко. – 2021. – 200 с.

Нова книжка відомого автора розповідає про видатних жінок історії, про їхні перемоги в житті, чий досвід може використовуватися для моделювання власних досягнень.
Запрошуємо всіх до читання у відділ абонемента!

Лепкий Б.С. Вибрані твори: Прозові твори в 3 т. / Богдан Лепкий. – Тернопіль: Збруч. 2008
Т. 3: Не вбивай. Батурин: Історичні повісті Т.3 / укл. Б. І. Мельничук. – 2008. – 487 с.

Ознайомлюючи читачів з творчістю визначного українського письменника Богдана Лепкого, пропонуємо продовження його історичної епопеї про Гетьмана України Івана Мазепу.
Запрошуємо до читання книги у відділ абонемента!

Лепкий Б.С. Вибрані твори: Прозові твори в 3 т. / Богдан Лепкий. – Тернопіль: Збруч. 2006
Т. 2: Мотря: Історична повість. Т.2 / укл. Б. І. Мельничук. – 2006. – 399 с.

Цим томом продовжуємо ознайомлювати читачів із творчістю визначного українського письменника Богдана Лепкого.
Чекаємо на вас у відділі абонемента!

Лепкий Б. С. Вибрані твори: Прозові твори в 3 т. / Богдан Лепкий. – Тернопіль: Збруч. 2004
Т. 1: Мотря: Історична повість. Т.1 / укл. Б. І. Мельничук. – 2006. – 399 с.

Книгу знаного українського письменника Богдана Лепкого склали два його твори – «Мотря» та «Сотниківна», які об’єднані спільними темами державницької діяльності гетьманів, боротьби козацтва за волю українського народу.
Запрошуємо до читання книги у відділ абонемента!

Сороки далекого села. Повісті. Оповідання. – К. 2022. – 136 с.

Любов – найважливіше, що може трапитися з вами. Або – не трапитися… Усе в житті заради любові. Любов не вмирає – вона залишається у віддаленому куточку підсвідомості, і ні роки, ні відстані їй не перешкода…
Запрошуємо до читання у відділ абонемента.

Пєтков С. Князь Святослав. – К.: Видавничий дім «АртЕк», (3-те вид. переробл. і доповн.), 2018. – 208 с.

Нариси присвячені постаті видатного правителя і полководця князя Святослава І Славного. Книга-експедиція, книга – слідчий експеремент. Читач стае співавтором, дослідником, свідком і учасником подій.
Чекаємо бажаючих ознайомитися з виданням у відділі абонемента.

Оцабрик І.В. Гламур, швабра, пиріжки. Історії та казки для дорослих дітей.- Кропивницький: Імекс – ЛТД, 2021. – 192с.

Проникливі, безпосередні оповідки та казки змусять вас плакати і псміхатися одночасно. Книга легкого гумору, зворушливої щирості та життєлюбності чекає вас у відділі абонемента.

Бондар О. Почвара : роман. – Київ: Видавництво Ліра-К, 2021. – 344 c.

Сергій, Світлана, Вікторія – любовний трикутник…Кохання, аварія, вибір… Книга для сімейного читання знаходиться у відділі абонемента.

Моллой Е. Ідеальна мати / Еймі Моллой; пер. з англ. Т. Іванової. – Харків: Віват, 2020. – 336 с.

Головній героїні твору здавалося, що її шлюб щасливий та безтурботний. Але чи так це насправді? Роман для сімейного читання чекає на вас у відділі абонемента.

Ньюпорт Кел Не турбувати! Як сфокусуватися в інформаційному шумі/ пер. з англ. Світлана Сарвіра. – К.: Наш формат, 2018. – 248 с.

Книга Кела Ньюпорта – це свіжий голос серед інформаційного шуму. Нам не потрібні кліки, котики чи емоджі, які насправді шкодять змістовній праці. Нам потрібна справжня робота та змістовне життя! Ознайомитися з виданням можна у відділі абонемента.

Гілл Наполеон Думай і багатій: практичний посібник/ пер. з англ. Ганна Кирієнко. – 4-те вид. – К. : Наш формат, 2020. – 264 с.

Книжка «Думай і багатій» Наполеона Гілла стала класикою мотиваційної літератури. Лише за життя автора було продано понад 20 мільйонів примірників. Гілл і досі залишається одним із найвидатніших творців філософії успіху. Чекаємо на вас у відділі абонемента!

Фіалко Н. І. Холодний вітер перемін: роман / Н. Фіалко. – Тернопіль: Богдан, 2018. – 384 с.

З динамічним і захоплюючим романом для родинного читання можна ознайомитись у відділі абонемента.

Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР / уклад. В. Кіпіані. – Х.: Віват, 2020. – 688с.: іл.

Дізнайтеся про невідомі факти життя та загибелі Василя Стуса. У книзі зібрано документи з шеститомної кримінальної справи, яка зберігається на полицях колишнього архіву КДБ УРСР у Києві. Видання знаходиться у відділі абонемента.

Лоренс С. Дивовижні жінки. Першопроходиці, які не побоялися вирізнятися з-поміж інших / Пер. з англ. Д. Кушніра. – К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2019. – 128 с.

Завітайте до відділу абонемента та дізнайтеся більше про жінок, які багато зробили для людства, змінили хід історії і надихнули цілі покоління.

Чапай А. Тато в декреті / Артем Чапай ; худ. І. Потапенко. – Х. : Віват, 2016. – 160 с. : іл.

Агов, чоловіки! Вам доводилось перебувати в декретній відпустці та ще й з двома дітьми? Ні? Книга для сімейного читання чекає у відділі абонемента всіх батьків, матусь, дідусів і бабусь!

Кокотюха Андрій. Третій рівень. Короткі історії. Збірка / Андрій Кокотюха. – Київ : Нора-Друк, 2020. – 240 с. – (серія “Морок”).

Тут всі форми кримінальної прози! Класичний та історичний детективи, трилер, шахрайська історія, іронічна новела! Збірка короткої гостросюжетної прози чекає на вас у відділі абонемента.

Марія Рута. Тріада. Лабіринтами доль / Рута Марія. – К.: Гамазин, 2017. – 316 с.

Доля кожного з нас – непередбачуваний лабіринт. Добро і зло, щастя і втрати, життєві сюрпризи оточують героїнь роману. Книга чекає на поціновувачів сучасної української літератури у відділі абонемента.

Максименко Д. С. Різнокольорове дитинство: ігротерапія, казкотерапія, ізотерапія, музикотерапія, Практична психологія. / Д. С. Максименко. – К.: Центр учбової літератури, 2020. – 192 с.

Хочете зробити життя своєї дитини різнобарвним та цікавим? Ознайомтеся з системою корекційно-розвиваючих занять, що спрямовані на розвиток гармонійної особистості дитини! Педагогів та зацікавлених батьків книга чекає у відділі абонемента.

Гресь А. Як пригорнути кактус? Книга для батьків, які хочуть зрозуміти своїх підлітків – Х. : ВГ “Основа”, 2018. – 201, [7]c.

Якщо нещодавно ви розуміли свою милу і добру дитину, а сьогодні у вихованні щось пішло не так, мерщій до бібліотеки! Видання чекає на турботливих батьків у відділі абонемента.

Власенко І.В. Квітка з Манхеттена: роман. – К.: Видавничний дім “Кондор”, 2020. – 2016 с.

Ознайомитися з книгою про життя та творчість Квітки Цісик – доньки емігрантів зі Львова, можна, завітавши до відділу абонемента. Вас вразить історія жінки, голосом якої захоплювався весь американський шоу-бізнес та з якою працювали такі світові зірки як Майкл Джексон та Вітні Г’юстон. Роман Ірини Власенко «Квітка з Манхеттена» чекає на Вас!