Радимо прочитати

Фіалко Н. І. Холодний вітер перемін: роман / Н. Фіалко. – Тернопіль: Богдан, 2018. – 384 с.

З динамічним і захоплюючим романом для родинного читання можна ознайомитись у відділі абонемента.

Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР / уклад. В. Кіпіані. – Х.: Віват, 2020. – 688с.: іл.

Дізнайтеся про невідомі факти життя та загибелі Василя Стуса. У книзі зібрано документи з шеститомної кримінальної справи, яка зберігається на полицях колишнього архіву КДБ УРСР у Києві. Видання знаходиться у відділі абонемента.

Лоренс С. Дивовижні жінки. Першопроходиці, які не побоялися вирізнятися з-поміж інших / Пер. з англ. Д. Кушніра. – К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2019. – 128 с.

Завітайте до відділу абонемента та дізнайтеся більше про жінок, які багато зробили для людства, змінили хід історії і надихнули цілі покоління.

Чапай А. Тато в декреті / Артем Чапай ; худ. І. Потапенко. – Х. : Віват, 2016. – 160 с. : іл.

Агов, чоловіки! Вам доводилось перебувати в декретній відпустці та ще й з двома дітьми? Ні? Книга для сімейного читання чекає у відділі абонемента всіх батьків, матусь, дідусів і бабусь!

Кокотюха Андрій. Третій рівень. Короткі історії. Збірка / Андрій Кокотюха. – Київ : Нора-Друк, 2020. – 240 с. – (серія “Морок”).

Тут всі форми кримінальної прози! Класичний та історичний детективи, трилер, шахрайська історія, іронічна новела! Збірка короткої гостросюжетної прози чекає на вас у відділі абонемента.

Марія Рута. Тріада. Лабіринтами доль / Рута Марія. – К.: Гамазин, 2017. – 316 с.

Доля кожного з нас – непередбачуваний лабіринт. Добро і зло, щастя і втрати, життєві сюрпризи оточують героїнь роману. Книга чекає на поціновувачів сучасної української літератури у відділі абонемента.

Максименко Д. С. Різнокольорове дитинство: ігротерапія, казкотерапія, ізотерапія, музикотерапія, Практична психологія. / Д. С. Максименко. – К.: Центр учбової літератури, 2020. – 192 с.

Хочете зробити життя своєї дитини різнобарвним та цікавим? Ознайомтеся з системою корекційно-розвиваючих занять, що спрямовані на розвиток гармонійної особистості дитини! Педагогів та зацікавлених батьків книга чекає у відділі абонемента.

Гресь А. Як пригорнути кактус? Книга для батьків, які хочуть зрозуміти своїх підлітків – Х. : ВГ “Основа”, 2018. – 201, [7]c.

Якщо нещодавно ви розуміли свою милу і добру дитину, а сьогодні у вихованні щось пішло не так, мерщій до бібліотеки! Видання чекає на турботливих батьків у відділі абонемента.

Власенко І.В. Квітка з Манхеттена: роман. – К.: Видавничний дім “Кондор”, 2020. – 2016 с.

Ознайомитися з книгою про життя та творчість Квітки Цісик – доньки емігрантів зі Львова, можна, завітавши до відділу абонемента. Вас вразить історія жінки, голосом якої захоплювався весь американський шоу-бізнес та з якою працювали такі світові зірки як Майкл Джексон та Вітні Г’юстон. Роман Ірини Власенко «Квітка з Манхеттена» чекає на Вас!