Ви зараз переглядаєте «Тиша миттєвостей» Артема Безшкуренка

«Тиша миттєвостей» Артема Безшкуренка

У відділі краєзнавства бібліотеки Чижевського відкрилася фотовиставка «Тиша миттєвостей». Її автор – Артем Безшкуренко – молодий кропивницький науковець і краєзнавець таким чином вирішив допомогти Збройним Силам України.

Умовно виставка складається з двох частин: монохромної і концептуальної та кольорової і пейзажної. Майже на усіх світлинах – Кропивницький – унікальне і яскраве, на переконання автора, місто. Не потрібно шукати красу деінде, в пустелі чи джунглях, вона тут, поруч, у сусідньому парку. Треба лише придивитись. І тоді, ймовірно, вдасться спіймати ту саму неповторну мить.

Артем Безшкуренко фотомистецтвом займається більше десяти років. Для нього це пошук краси, гармонії і тієї самої тиші миттєвостей, в яких залишається час.

Відвідувачі виставки можуть отримати фотороботу, що припала до душі, задонативши на рахунок будь-якого фонду, що займається підтримкою Сил оборони. Суму переказу покупець визначає самостійно. Фото можна буде отримати після завершення експонування виставки наприкінці серпня.

Запрошуємо до перегляду!
Запис презентації можна переглянути на бібліотечному YouTube-каналі за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Gc9JWOI8VYY.

Залишити відповідь