Ви зараз переглядаєте Як бібліотека зустріла свято Святого Миколая

Як бібліотека зустріла свято Святого Миколая

З нагоди свята Святого Миколая у бібліотеці імені Дмитра Чижевського відбулася просвітницька акція «Книжкова мандрівка зі Святим Миколаєм».

До книгозбірні завітали батьки та діти з сімейних дитячих будинків міста Кропивницького. Дорослим провели екскурсію відділами книгозбірні, а на дітей чекали різні заходи на кількох локаціях. Першою з них став відділ мистецтв, де гостей зустріла ошатно вбрана новорічна ялинка та оригінально облаштована фотозона. Дітям була запропонована інтерактивна гра «Вгадай книгу» та інтерактивне заняття «Подорож в палеонтологічне минуле нашого краю». Школярів ознайомили з колекцією мінералів, морських коралів та каміння з відбитками рослин. Колекція належить знаному збирачу старожитностей Володимиру Нагорному.

Другою локацією став наш дитячий майданчик, облаштований за допомогою дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у головному холі бібліотеки. Тут гостей чекала зустріч з молодим науковцем та літератором Максимом Бричкою. Артистично та емоційно він прочитав власну казку «Про Мирона Обіжисвіт та рогатого чорта, або Страшна хата й білий янгол», яка увійшла до книги «Сучасна література рідного краю для 5-7 класів».

Потім дітей запросили до участі в майстер-класі по виготовленню новорічних іграшок.

Заключною частиною заходу стало вручення дітям сувенірів від Святого Миколая, за що мі дякуємо нашим партнерам – Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Благодійному фонду «Безпечне майбутнє».

Для дітей та дорослих це було справжнє свято, сповнене позитивних емоцій та цікавої інформації!

Залишити відповідь