Ви зараз переглядаєте Синдром вигорання у військовослужбовців

Синдром вигорання у військовослужбовців

В бібліотеці Чижевського відбулась презентація практичного посібника Рустама Тараненка та Юлії Титаренко «Синдром вигорання у військовослужбовців: етіологія, ознаки, психодіагностика, корекція, профілактика».

Автори видання розповіли, як військовослужбовцям уберегтися від синдрому вигорання та як допомогти військовому впоратися з емоційним виснаженням на фронті, з якими психологічними проблемами в зоні бойових дій працюють військові психологи і як допомагають нашим бійцям.

Специфіка професії військовослужбовця полягає у тому, що цим відважним чоловікам і жінкам доводиться працювати у постійному напруженні, ризикувати життям, виконувати завдання у складних умовах. Вони стикаються з багатьма негативними факторами, які призводять до підвищеного психологічного навантаження, наповненого емоційними переживаннями, стресом. І як наслідок – професійне вигорання.

Тож це видання адресоване офіцерам-психологам, заступникам командирів підрозділів і частин з морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України, а також буде корисним для психологів правоохоронних органів, ДСНС України та курсантів (слухачів, студентів) відповідних спеціальностей.

Щиро вдячні авторам за електронний варіант книги «Синдром вигорання у військовослужбовців: етіологія, ознаки, психодіагностика, корекція, профілактика». З виданням користувачі бібліотеки можуть ознайомитися на сайті Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського у розділі «Цифрова бібліотека».

Відео презентації можна переглянути на YouTube каналі бібліотеки.

Залишити відповідь