Ви зараз переглядаєте Подорож скарбницею знань

Подорож скарбницею знань

До головної книгозбірні регіону завітали наші друзі і партнери – викладачі і студенти Донецького державного університету внутрішніх справ.

З часу, коли Донецький державний університет внутрішніх справ переїхав до нашого міста, між нашими установами дійсно виникла тісна співпраця і дружба. Тож нам, бібліотекарям, приємно, що новий навчальний рік керівництво факультету підготовки фахівців права, управління економічної безпеки ДонДУВС вирішило розпочати з візиту до книгозбірні. І досить символічно, що наш спільний захід мав назву «Скарбниця знань».

Бібліотека Чижевського – це дійсно скарбниця знань, тож співробітники відділу документів із економічних, технічних та природничих наук ознайомили присутніх з фаховими виданнями з фінансово-економічних та правових питань, що викликало неабиякий інтерес і щиру зацікавленість.

Автор наукових досліджень, завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін та економічної безпеки ДонДУВС Сергій Васильєв подарував бібліотеці власні наукові видання.

Під час заходу студенти познайомилися з роботою відділу рідкісних і цінних видань, відділу обслуговування користувачів, відділу абонемента, інтернет-центру, відділу документів іноземними мовами та відділу мистецтв.

Проведений захід сприяв популяризації бібліотеки, підвищенню її ролі в культурному житті міста та залученню до бібліотеки нових користувачів.

Залишити відповідь