Ви зараз переглядаєте Що таке права людини та чи потрібно їх поважати кожному?

Що таке права людини та чи потрібно їх поважати кожному?

Вчора в бібліотеці Чижевського пройшло незвичне засідання Клубу англійської мови. Наш неперевершений друг Білл Томсон спілкувався на тему прав і свобод людини як найвищої суспільної цінності зі студентами 4-го курсу Донецького університету внутрішніх справ.

Обговорювали низку важливих питань, зокрема те, що права необхідні для захисту і збереження людства в цілому і для того, щоб кожна особа могла вести достойне життя. Адже сила прав людини полягає саме в тому, що до кожного має бути однакове ставлення щодо його людської гідності. Не може бути жодної дискримінації чи стереотипів стосовно раси чи релігійних переконань.

Щоб краще зрозуміти важливість прав людини, під час зустрічі згадували важливі історичні документи: Магну Карту 1215 року, в якій було закладено основи концепції прав людини, Конституцію США, створену 1787-го, та перші десять поправок, що складали Біль про права, в якому закріплені основні права та свободи громадян.

Втім навіть сьогодні у світі не існує жодної країни, яка б мала бездоганну репутацію щодо дотримання прав людини. Випадки порушень відбуватися і, певно, відбуватимуться. Проте цивілізація пройшла великий шлях від від­міни рабства до надання виборчого права жінкам та поступової відмови від авторитарних режимів. Людство далі рухається вперед.

Дякуємо Біллу за таку важливу тему та цікаву зустріч.

Залишити відповідь