Ви зараз переглядаєте У бібліотеці Чижевського відкрилися батьківські клуби

У бібліотеці Чижевського відкрилися батьківські клуби

Друзі, у нас є чудова новина. В бібліотеці розпочав свою роботу Батьківський клуб – спільні заходи для батьків та дітей. Тематика засідань батьківських клубів різноманітна. Вона передбачає широкий спектр питань, які на даний час є актуальними для дітей та їх сімей, а саме: надання першої психологічної допомоги, розвиток стресостійкості батьків, розпізнавання стресових реакцій дітей, тощо. Під час заходів батьки матимуть можливість поспілкуватися з фахівцями, обговорити актуальні питання, а діти – відвідати майстер-клас, пограти в розвиваючи ігри, стати учасником квесту.

22 грудня відбулося перше засідання Батьківського клубу на тему «Здорове харчування дитини». Адже найважливішим для батьків є здоров’я дитини. А одним з вагомих факторів благополучного розвитку дитини є здорове харчування.

Батьки мали змогу поспілкуватися з педіатром Любов’ю Ткаченко стосовно правильного та раціонального харчування дітей. Саме батьки можуть побудувати міцний фундамент правильних харчових звичок, яких їхня дитина дотримуватиметься все життя. Лікарка порадила не забороняти дитині певні продукти, а навчити її самостійно робити вибір на користь якісних, поживних і здорових варіантів. А це можливо шляхом формування здорових харчових звичок у сім’ї.

Тож запрошуємо вас на наступні зустрічі в рамках Батьківського клубу. Такі заходи сприятимуть побудові позитивних стосунків між батьками та дітьми, розумінню своїх дітей, наданню їм необхідної підтримки. Навчить батьків обирати оптимальні способи взаємодії з дітьми, бути успішними батьками успішних дітей.

Залишити відповідь