Ви зараз переглядаєте У БІБЛІОТЕЦІ ЧИЖЕВСЬКОГО РЕАЛІЗУЮТЬ ПРОЄКТ «МИР У ЦИФРОВИЙ ЧАС»

У БІБЛІОТЕЦІ ЧИЖЕВСЬКОГО РЕАЛІЗУЮТЬ ПРОЄКТ «МИР У ЦИФРОВИЙ ЧАС»

ГО «Обласний жіночий інформаційний центр» розпочала реалізацію проєкту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час».

Проєкт впроваджується у десяти регіонах України. Координаторкою проєкту на Кіровоградщині є голова ГО «Обласний жіночий інформаційний центр», директорка ОУНБ імені Дмитра Чижевського, заслужений працівник культури України Валентина Животовська.

Метою співробітництва у рамках проєкту є посилення професіоналізму лідерів громадських організацій у царині миротворчості, а також розвиток діалогу за допомогою блогерства. А також об’єднання зусиль лідерів громад з різних областей України в єдину платформу.

Серед завдань, які поставили перед собою учасники програми, є :

посилення в суспільстві ідеї діалогу заради порозуміння та примирення як важливої умови сталого розвитку країни, її європейської інтеграції;

підтримка місцевих органів влади та неурядових організацій, що працюють на місцях, для забезпечення політичної, соціальної та економічної участі молоді і жінок у мирному процесі в Україні;

розширення можливостей громадських діячів та посилення їхніх голосів на місцевому рівні;

забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 Ради Безпеки ООН, Резолюції 2250 Ради Безпеки ООН та досягнення цілей сталого розвитку до 2030 року;

послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної громадської діяльності;

створення простору для повноправної участі людей з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні.

Співучасники проєкту беруть учать у різноманітних активностях: школах-тренінгах, круглих столах, блог-кафе, проєктах амбасадорок, національному радіомарафоні тощо.

Проєкт виконується у співпраці з ГО «Фундація прав людини» за підтримки Інституту зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Слідкуйте за реалізацією проєкту на сторінках у Facebook «Мир у цифоровий час» https://www.facebook.com/groups/women.voices.count, та ГО «Обласний жіночий інформаційний центр» https://www.facebook.com/kropyvnytskyiozic/?ref=pages_you_manage

Залишити відповідь