Ви зараз переглядаєте Заради Миру в Україні!

Заради Миру в Україні!

Різноманітними заходами відзначили Міжнародний день миру бібліотека Чижевського та ГО “Обласний жіночий інформаційний центр”.

В холі першого поверху книгозбірні на відвідувачів чекала велика яскрава експозиція світлин та малюнків з фондів бібліотеки, присвячених темі миру. Про історію українського народу, його традиції та воєнне сьогодення розповідала книжкова виставка «Миру в Україні – бути!».

Відвідувачі бібліотеки цього дня брали участь у майстер-класі з виготовлення з бісеру янголят, які огортатимуть теплом серця наших Захисників на передовій.

Особливу програму бібліотекарі підготували для своїх маленьких друзів – дівчаток та хлопчиків з дитсадочку «Краплинка». Щасливі люди живуть у мирі. Щоб бути щасливим, потрібно бути здоровим, щоб бути здоровим, потрібно правильно харчуватись! Тож у відділі з питань охорони здоров’я малеча знайомилася з секретами правильного харчування. А разом з бібліотекарями відділу абонементу діти виготовляли символи миру – голубів. Разом з ними вони фотографувалися на різних локаціях та в чудовій фотозоні з повітряною інсталяцією.

Заходи до Дня миру не обмежилися стінами бібліотеки. Під час вуличної акції «Я обираю мир» кропивничани та гості міста на паперових голубах писали побажання та слова вдячності нашим захисникам, знайомились з літературою, присвяченою Україні та її взаємовідносинам зі світом, а також отримували передбачення по чудовій книзі Анни Барнс «Як бути щасливим».

Відзначення Міжнародного дня миру було організовано в рамках проєкту «Мир у Цифровий Час», який виконується у співпраці з ГО «Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine» www.uhrf.org за підтримки Інституту зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Залишити відповідь