Ви зараз переглядаєте Я обираю мир!

Я обираю мир!

1 квітня на прибудинковій території головної книгозбірні області відбулася вулична акція «Хай буде мир в Україні». Цією акцією працівники бібліотеки нагадали українцям про те, що найбільша у світі цінність – це мир. І ця тема особливо болюча у такі нелегкі часи для нашої країни. Для кропивничан та гостей міста бібліотекарі виготовили паперових голубів – символів миру – та запропонували на їхніх крилах написати побажання на підтримку Збройним Силам України у боротьбі з російськими окупантами за нашу свободу та незалежність.

Містяни писали прості, зрозумілі і такі важливі для кожного з нас побажання: щоб якомога швидше закінчилася війна на нашій землі та запанував мир, щоб ми жили у незалежній мирній Україні, щоб повернулися живими всі, хто зараз так героїчно боронить нашу країну, щоб відбулася відбудова міст, зруйнованих російськими загарбниками, щоб більше ніколи не було чути звуків повітряної тривоги, щоб завжди були посмішки на обличчях дітей і щоб всі ті, хто руйнує життя та влаштовує геноцид проти українського народу, були покарані.

До акції долучилися як жителі міста, так і внутрішньо переміщені особи. Це були люди різної статі та віку, навіть малеча. Ще не вміючи писати, вони висловлювали свої побажання малюнками.

Листівки з побажаннями та гуманітарною допомогою працівники бібліотеки відправлять українським військовим.

Наталія Ракуленко,
відділ документів з економічних,
технічних та природничих наук

Залишити відповідь