Ви зараз переглядаєте Веселі цуценята, трипільські орнаменти та інтерактивні ігри

Веселі цуценята, трипільські орнаменти та інтерактивні ігри

Літо – пора відпочинку та нових вражень. Нещодавно вдруге до бібліотеки Чижевського завітали на майстер-класи діти з таборівки «Козача застава» дитячих юнацьких клубів «Чайка» та «Гермес».

У відділі документів з економічних, технічних та природничих наук дітлахи з великим задоволенням виготовляли з різнокольорового паперу вітальну листівку «Веселе цуценя». Кожен підійшов до цього процесу творчо, і в результаті маленькі песики вийшли різними: веселими, серйозними, кумедними, сумними та навіть трохи сердитими й войовничими. Також діти з цікавістю познайомились з виставкою малюнків «Зоологічна галерея» вихованців гуртків позашкільної освіти області. І на згадку про відвідування бібліотеки всі учасники заходу зі своїми поробками сфотографувалися біля цієї експозиції.

В кінозалі бібліотеки переглянули одну серію анімаційного серіалу «Моя країна Україна» – «Легедзине» та уривок документального фільму «Трипілля. Забута цивілізація Старої Європи». А потім, надихнувшись побаченим, у відділі мистецтв спробували відтворити його. В допомогу вони отримали черепки трипільського глиняного посуду, які обводили на папері та заповнювали елементами прадавнього орнаменту: космічними зміями, місячними собаками, деревами життя, знаками сонця та іншими.

Ну а у відділі документів іноземними мовами дівчата та хлопчики практикували навички англійської, виконуючи ігрові завдання на інтерактивній дошці. Особливою популярністю у хлопців користувався іграшковий середньовічний замок, а у дівчат – синтезатор, на якому вони підбирали мелодії відомих пісень.

Звісно, не обійшлося без футбольних баталій та кінекту у холі першого поверху бібліотеки.

Літо триває. Гостинно запрошуємо батьків та дітей до нашої бібліотеки на різноманітні мистецькі заходи та майстер-класи. Чекаємо на нові зустрічі!

Залишити відповідь