Ви зараз переглядаєте Артхаус клуб «У Чижевського» запрошує!

Артхаус клуб «У Чижевського» запрошує!

23 жовтня о 16.00 годині запрошуємо в актову залу обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського на показ французької драми «З божої волі».

Світова прем’єра фільму відбулася 8 лютого 2019 року на 69-му Берлінському міжнародному кінофестивалі, де фільм брав участь в основній конкурсній програмі і здобув Гран-прі – Срібного ведмедя.

Країна: Франція, Бельгія, 2018

Хронометраж: 137 хв.

Жанр: драма

Режисер: Франсуа Озон («8 жінок», «Подвійний коханець»)

У ролях: Мельвіль Пупо («Лоранс у будь-якому випадку»), Дені Меноше

Александр Герен живе з дружиною і дітьми та одного разу дізнається, що в місцеву церкву повернувся священик, який колись зіпсував йому життя. Кілька десятиліть назад той спокусив маленького Александра у бойскаутському таборі, і попри темне минуле продовжує працювати з дітьми. Головний герой не стоїть осторонь цієї проблеми і поступово збирає дані про інших жертв Прейона, які, втім, не мають змоги довести повну вину священика.

Режисер розповідає історію за історією, ґрунтовно досліджуючи фобії своїх персонажів, які не можуть зізнатися самим собі про вчинки отця Прейона, але відверто розповідають про них решті дійових осіб.

Драма «З божої волі» створена на основі реальних подій, які відбувалися у французькому Ліоні. Імена героїв не були змінені. Проти священика, який займався розбещенням хлопчиків, офіційно висунули звинувачення десять жертв, а за підрахунками експертів, їх було щонайменше 70.

Фільм наданий компанією «Артхаус Трафік» https://www.facebook.com/ArthouseTraffic/

Вхід вільний.

Залишити відповідь