Ви зараз переглядаєте Чим загрожує інфікована вода

Чим загрожує інфікована вода

Літо вабить до води. Особливо хочеться відчути прохолоду у cпекотному місті та відпочити поблизу водойми – будь то річка, водосховище чи навіть невеликий ставок. Але чи безпечно купатись у них? Які неприємні наслідки можна очікувати після купання в водоймах?

Однією з актуальних проблем сучасної медицини залишається лептоспіроз. Зараження відбувається під час купання у забрудненій водоймі, пиття води з відкритих джерел, риболовлі, сільськогосподарських польових робіт, при вживанні продуктів харчування. Як уникнути цього важкого захворювання? Про це ми будемо говорити в «Академії здоров’я».

30 червня о 14.00 у відділі документів з питань медицини та охорони здоров’я відбудеться лекція-консультація на тему «Хвороби, пов’язані з водою. Лептоспіроз».

Під час заходу головна державна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук висвітлить найактуальніші питання, пов’язані з цим інфекційним захворюванням, особливо зверне увагу на профілактику та лікування.

Захід проходитиме в рамках проєкту «Академія здоров’я», який бібліотека імені Дмитра Чижевського започаткувала спільно з обласним центром контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Запрошуємо на зустріч!

Залишити відповідь