Ви зараз переглядаєте Сказ: все, що треба знати про небезпечну хворобу

Сказ: все, що треба знати про небезпечну хворобу

Господарі собак та котів повинні розуміти, що приводячи тварин у свій будинок, вони беруть на себе повну відповідальність за їхнє здоров’я і благополуччя. І мова йде не тільки про адекватне лікування, якісне годування або гідне виховання. Ветеринари попереджають, що найбільшу небезпеку для здоров’я і якості життя домашніх улюбленців представляють інфекційні захворювання, найстрашнішим серед яких є сказ.

Як домашні тварини можуть заразитися сказом? Що потрібно знати власникам, щоб захистити себе і своїх вихованців від цього небезпечного захворювання? Про це йтиме мова на черговому уроці Школи досвідченого споживача, який відбудеться 26 жовтня 2021 року о 15:00 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук.

Завідувач дільничної лікарні держветмедицини Фортечного району Кропивницької міської державної лікарні ветеринарної медицини Павло Кожушко розповість про цю небезпечну хворобу та надасть практичні поради з профілактики сказу тварин.

Головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветмедицини ГУ Держпродспоживслужби в області Роман Малашин ознайомить з інструкцією щодо боротьби зі сказом тварин та про відповідальність власників тварин за її порушення.

Пам’ятайте! Вірус сказу смертельно небезпечний як для тварин, так і для людей. Тож бережіть себе і своїх чотирилапих друзів, не забуваючи про профілактику.

Для тих, хто не матиме змоги потрапити до нашого інформаційно-культурного центру, ми будемо робити стрім на facebook-сторінці бібліотеки і викладати відео на YouTube.

Залишити відповідь