Ви зараз переглядаєте Реклама в житті сучасної людини

Реклама в житті сучасної людини

На сьогодні реклама є невід’ємною частиною життя сучасного суспільства, яка щодня впливає на більшість населення, оскільки поширюється всюди: в Інтернеті, газетах і журналах, по телебаченню, по радіо, на рекламних щитах, у транспорті, навіть надсилається поштою. Змалку ми розвиваємося під дією реклами. Зайдіть у будь-який дитячий садок і ви почуєте, як діти цитують її у величезних кількостях. Так створюється ідеальний рекламний споживач. Реклама одна із частин масової культури, оскільки вона популярна серед різних верств населення, орієнтована те щоб сподобатися всім. Вона підказує людям, як вчинити в тій чи іншій ситуації, моделюючи їхню поведінку, формуючи естетичний смак.

30 листопада 2021 року о 15:00 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться чергова інформаційна зустріч у школі досвідченого споживача на тему: «Реклама в житті сучасної людини».

Під час заходу Юлія Янковська, головний спеціаліст сектору контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надасть таку інформацію: сприйняття різних видів рекламного матеріалу споживачами, особливості рекламування деяких видів товару, дослідження реклами на прикладах тощо. Насамкінець, слухачів школи чекає цікавинка, а саме – вікторина з призами.

Запрошуємо вас на зустріч за адресою: вул. В. Перспективна, 24, відділ документів з економічних, технічних та природничих наук (ІІ поверх).

Для тих, хто не матиме змоги потрапити до нашого інформаційно-культурного центру, ми будемо робити стрім на facebook-сторінці бібліотеки і викладати відео на YouTube.

Залишити відповідь