Ви зараз переглядаєте В бібліотеці Чижевського відкривається Родинний клуб «Книга+Театр=Бібліотека»

В бібліотеці Чижевського відкривається Родинний клуб «Книга+Театр=Бібліотека»

Обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського спільно з Кіровоградським академічним обласним українським музично-драматичним театром імені Марка Кропивницького започатковує новий проєкт!

Кожному з нас в дитинстві тато чи мама, бабуся чи дідусь читали книжки. Як же це було класно! Ось і ми вирішили створити затишну атмосферу і подарувати дітям та дорослим насолоду від прослуховування живого читання.

Допомагатимуть нам актори Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького Дарія та Євген Скрипники.

Запрошуємо батьків з дітьми на першу зустріч Родинного клубу, яка відбудеться 5 листопада 2022 року об 11:00 у відділі мистецтв нашої бібліотеки.

Дарія та Євген читатимуть казку кропивницької письменниці Надії Гармазій «Марго та Єдиноріг, що жив у буфеті». Вона чудова, повна пригод і солодких фантазій!

На хлопчиків та дівчаток чекають сюрпризи та майстер-клас зі створення листівки про героя казки – Єдиноріга, що живе у буфеті.

Залишити відповідь