Ви зараз переглядаєте Закон про рекламу в Україні оновили: що змінилось

Закон про рекламу в Україні оновили: що змінилось

2 жовтня 2023 року введені в дію зміни до Закону України «Про рекламу», що були ухвалені Верховною Радою України наприкінці травня цього року. Відтепер реклама регулюється законом, відповідно до європейських норм.

Оновленим законодавством чітко визначено, що мовою реклами є державна мова. Дещо змінились і загальні вимоги до реклами. Так, оновлене законодавство про регулювання реклами встановлює правила для провайдерів платформ спільного доступу до відео та інформації (YouTube, Facebook, Instagram та ін.) в Україні.

5 грудня 2023 року об 11.30 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук бібліотеки Чижевського відбудеться чергова інформаційна зустріч у Школі досвідченого споживача на тему «Вимоги Закону України «Про рекламу» до рекламодавців та розповсюджувачів реклами».

Начальниця управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Віра Сухопарова надасть інформацію щодо змін в оновленому законодавстві та більш детально зупиниться на: загальних вимогах до реклами, зокрема заборони дискримінації в усіх її проявах; особливості рекламування державних символів та зброї; рекламуванні об’єктів будівництва; рекламі лікарських засобів та медичної техніки; недобросовісній та порівняльній рекламі. Також мова йтиме про запровадження правил для продакт-плейсменту (поняття охоплює рекламу товарів або послуг у програмах аудіовізуальних медіа та користувацькому контенті) в Інтернеті.

Запрошуємо на інформаційну зустріч!

Залишити відповідь