Ви зараз переглядаєте Гарантійний ремонт побутової техніки – що потрібно знати

Гарантійний ремонт побутової техніки – що потрібно знати

Сучасна побутова техніка – товар не з дешевих. Холодильники, телевізори, пральні машини та навіть звичайні телефони коштують чималеньких грошей. Та далеко не вся побутова техніка вирізняється надійністю. Що робити, якщо покупка з перших тижнів відмовилася працювати, неполадки виявилися значно пізніше, а несправний товар треба якось ремонтувати або взагалі міняти?

Купуючи побутову техніку, кожен знає, що на неї дається гарантія, а це означає, що встановлений термін гарантійного обслуговування і гарантійного ремонту на придбаний товар.

28 вересня 2021 року о 15:00 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться інформаційна зустріч на тему: «Особливості гарантійного ремонту побутової техніки».

Під час заходу начальниця відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Лілія Буднікова роз’яснить:

  • що ж це таке гарантійний ремонт і що користувач повинен знати, зокрема, про гарантійне обслуговування побутової техніки;
  • навіщо зберігати чек від товару;
  • які строки проведення гарантійного ремонту побутової техніки, що вийшла з ладу;
  • чи можна повернути побутовий прилад придбаний в кредит.

На ці та інші питання ви отримаєте відповіді, завітавши у «Школу досвідченого споживача».

Запрошуємо на зустріч!

Залишити відповідь