Ви зараз переглядаєте Запрошуємо на ювілейний вечір та виставки колекцій Віталія Постолатія

Запрошуємо на ювілейний вечір та виставки колекцій Віталія Постолатія

Обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського запрошує на творчий вечір відомого у Кропивницькому педагога, публіциста та колекціонера Віталія Постолатія.

З нагоди 70-річчя ювіляр представить виставки поштових карток «Перші українські листівки», «Масова українська листівка» та «1991» та розповість про свій творчий шлях. А розповідати є про що: за 40 років Віталій Постолатій написав близько тисячі газетних статей, майже сотню наукових матеріалів та з десяток книжок. Останні дві – «Після Майдану» та «Епоха Петра» – присвячені подіям, що відбувалися в Україні з 2014 року, та концептуальним питанням державотворення.

Віталій Постолатій – великий друг нашого мультикультурного центру. Минулого року в бібліотеці пройшли його виставки «500 миттєвостей Різдва», «Переможці» та «Квіти VS Covid». Цього року під час Бібліофесту на Великій Перспективній колекціонер представив виставку «Дитячий світ на старих листівках».

Запрошуємо на зустріч з ювіляром та його колекціями, яка відбудеться 3 вересня о 15.00 в Інтернет Центрі та відділі рідкісних та цінних видань бібліотеки.

Лариса Семенова, відділ соціокультурної діяльності

Залишити відповідь