Ви зараз переглядаєте Віднови контроль над даними

Віднови контроль над даними

Людина – найвразливіша ланка безпеки в Інтернеті. Інколи здається, що ми втрачаємо контроль над нашими персональними даними. Але насправді, його можна відновити. Про це можна дізнатися відвідавши інтерактивну виставку з медіаграмотності «Віднови контроль над даними», яка працюватиме з 30 листопада по 12 грудня 2020 року в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. І. Чижевського, у відділі документів іноземними мовами.

Це — масштабний регіональний проєкт створенний за ініціативи Goethe-Institut в Україні та кураторства науково-популярного медіа Куншт, що містить також окремі проєкти Tactical Tech.

Виставку виокремлює цікава та незвичайна форма подачі інформації. Вона представлена на плакатах та планшетах, які дозволяють використовувати спеціально розроблені застосунки для навчання медіаграмотності. Також відеоматеріали виставки безперервно відтворюються на телевізорі.

До того ж відвідувачі не залишаться без подарунків. Ви зможете отримати спеціальні наклейки на камеру для вашого комп’ютера та брошури з корисною інформацією.

Тож, завітайте до головної книгозбірні області та опануйте інструментами особистого захисту в Інтернеті.

Залишити відповідь