Ви зараз переглядаєте Тренінг на тему: «Як поезія лікує вигорання?»

Тренінг на тему: «Як поезія лікує вигорання?»

Необхідною умовою успішної діяльності кожного з нас сьогодні є вміння боротися з власним вигоранням. На жаль, воєнне сьогодення, активна залученість у волонтерські ініціативи, безперервна діяльність, спрямована на наближення нашої перемоги – це все виснажує, втомлює, і неминуче супроводжується процесом вигорання. Ефективним інструментом протидії вигоранню є поетична творчість, адже слово має необмежені можливості. Однак, цей процес вимагає систематичного підходу та певної стратегії.

Обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського, Кіровоградська обласна організація Національної спілки письменників України, Активна громада Кропивницького запрошує волонтерів, громадських активістів, представників організацій та установ, а також усіх, кому може бути цікаво відвідати тренінг на тему: «Як поезія лікує вигорання?».

Коли:
28 березня 2024 року
(четвер)

О котрій: 11:00

Де:
ОУНБ імені Д.Чижевського
(м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24)

Під час заходу учасники отримають відповіді на питання:

  • Що таке вигорання та як його розпізнати?
  • Які методи та інструменти протидії вигоранню існують?
  • Як поезія може допомогти протистояти вигоранню?
  • Які форми роботи з поетичним словом є найбільш дієвими у боротьбі з вигоранням.

Для кого? Тренінг буде корисним для установ та організацій, волонтерів, волонтерських ініціатив, громадських активістів та активних громадян, які цікавляться арттерапевтичними методиками самовідновлення, працюють зі словом як інструментом протидії вигоранню, прагнуть побороти вигорання.

Участь у заході безкоштовна.

Запрошуємо вас долучитися!

Тренінг проводить Надія Гармазій – поетеса й літературознавиця, кандидатка філологічних наук, тренерка креативного мислення, очільниця Кіровоградської обласної організації Національної спілки письменників України.

Примітка: захід реалізовується в рамках підтримки волонтерських ініціатив ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу необов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Залишити відповідь