Ви зараз переглядаєте Краєзнавчі студії: портал в історію міста

Краєзнавчі студії: портал в історію міста

Запрошуємо 28 квітня о 12.00 на краєзнавчі студії.

Володимир Поліщук – журналіст, краєзнавець-дослідник історії міста Кропивницький та Кіровоградської області – презентує видання «Планували одне, а збудували інше». 

У радянські часи газети періодично друкували повідомлення про майбутні новобудови, малюнки та макети цих споруд, а також інтерв’ю з архітекторами, у яких йшла мова про плани забудови міста Кіровограда. Але багато з того, що було заплановано партійними керівниками та зодчими, так і не збудували або ж збудували не там і не так, як спершу планували. Детальніше про плани, які були зафіксовані у газетних повідомленнях та архівних документах розповість Володимир Поліщук.

При підготовці видання були використані публікації у газетах «Зінов’євський пролетар», «Молодий комунар», «Кіровоградська правда», а також матеріали, які зберігаються у фондах Державного архіву Кіровоградської області, Обласного краєзнавчого музею, на сайті Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського, а також фотографії з колекцій Ю. Тютюшкіна, С. Лихачової, В. Рака.

Захід відбудеться у відділі краєзнавства бібліотеки Чижевського.

Ті, хто не матиме змоги потрапити до нашого інформаційно-культурного центру, можуть переглянути відео на YouTube-каналі бібліотеки.

Залишити відповідь