Ви зараз переглядаєте Як бачить Одесу і одеситів фотохудожник?

Як бачить Одесу і одеситів фотохудожник?

«…Ми разом проведемо маленьку, емоційну подорож по чарівному та романтичному місту — по Одесі. Це знайомство з самим Містом, з його життям, з його душею та серцем — морем. Але Одеса — це не тільки море, не тільки архітектура та вулиці… Це набагато більше, це щось незвичайне, щось таке, що потрібно відчути своїм серцем, відчути своєю душею…

Немає ніде в світі такого приладу, який здатен виміряти любов. Але любов існувала, існує та буде існувати, незважаючи на те, що вчені мужі не можуть виміряти її та скласти відповідні таблиці та графіки…

Для кожного одесита любов до свого Міста з’являється відразу з народженням — вона передається з молоком матері, з першим ковтком морського повітря, з першим поглядом навкруги… І залишається в серці назавжди».

Це уривок з листа, який до ОУНБ імені Дмитра Чижевського надіслав Олег Куцький – заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтв (EFIAP), голова правління Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України.

І маленька розповідь про персональну виставку відомого на весь світ фотомитця «Одеса і одесити», яка відкриється у головній бібліотеці Кропивницького та області 27 серпня о 14.00.

Чекаємо на вас!

Лариса Семенова,
відділ соціокультурної діяльності

Залишити відповідь