You are currently viewing Як захистити власні інтереси, якщо придбали неякісні нехарчові товари

Як захистити власні інтереси, якщо придбали неякісні нехарчові товари

Користувачі нехарчової продукції, наприклад, обладнання, що працює під тиском ліфтів, і компонентів безпеки для ліфтів, повинні бути впевненими у їх безпечності. Для захисту користувачів від небезпеки, що може становити продукція, в Україні працює державний ринковий нагляд.

Про захист громадян від небезпечних нехарчових товарів та ознаки безпечності продукції, законодавство щодо державного ринкового нагляду та фахівців з ринкового нагляду розповість головний державний інспектор відділу організації державного та ринкового нагляду, надання адміністративних послуг обласного управління Держпраці Станіслав Сітнік.

Інформаційна зустріч відбудеться в рамках спільного проєкту «Інформаційна платформа з питань праці», який започаткували головна книгозбірня області та обласне управління Держпраці.

Чекаємо на вас 14 липня о 15.00 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук ОУНБ імені Дмитра Чижевського.

Для тих, хто не матиме змоги потрапити до нашого інформаційно-культурного центру, ми будемо робити стрім на facebook-сторінці бібліотеки і викладемо відео на YouTube.

Залишити відповідь