Про любов, красу і творчість

Про любов, красу і творчість

Нові творчі доробки у нашій книгозбірні презентують у п’ятницю, 16 квітня о 13:00, відомі літераторки Кіровоградщини Антоніна Царук та Наталія Бідненко.

Поетеса і перекладачка Антоніна Царук представить книгу «Коди золотих рун». Збірник рецензій, відгуків, промов, головною темою яких є література, письменник і час –  спроба авторки осягти твори українських митців, чиє слово стає гідною відповіддю на виклики часу. Це своєрідний пошук коду до літературознавства рідного краю в постатях відомих і малознаних та радість відкриття неповторних голосів на теренах України, щедрої на таланти.

«Бузковий вечір» – восьма книга Наталії Бідненко. В тематиці віршів нової збірки поетеса залишається вірною собі: вона оспівує Красу і Любов. Красу рідної природи і красу людських стосунків, любов до рідної землі і любов чоловіка і жінки.

Нагадаємо, що Антоніна Цірук – членкиня Національної спілки письменників України, лавреатка кількох літературних премій, авторка семи книжок для дітей, двох ліричних збірок та двох переспівів відомих мюзиклів.

Наталя Бідненко – членкиня Національної спілки письменників України, лавреатка міської літературної премії ім. Арсенія Тарковського, громадський діяч Добровеличківщини, редактор поетичних книг, упорядник літературних антологій.

Презентація відбудеться у відділі краєзнавства (ІІІ поверх) ОУНБ імені Дмитра Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Кількість учасників обмежена. Реєстрація обов’язкова: е-пошта відділу kraev@library.kr.ua

Залишити відповідь