Ви зараз переглядаєте «Література в умовах війни» за участю авторів «Поезії без укриття»

«Література в умовах війни» за участю авторів «Поезії без укриття»

Література в умовах війни опиняється в ситуації, коли виклик має сприйматися як нова можливість. З початком подій неоголошеної війни на сході України наша культура отримала феноменальне явище, яке має назву ветеранська проза. Тому й ця розстріляна весна повномасштабної війни дала поштовх до творчості навіть тим, хто раніше не писав. Поява нових імен, жанрів, розробка сюжетів, тематичне осердя творів, написаних у дні війни, специфіка книговидавничого процесу – усе це стане предметом розмови під час круглого столу «Література в умовах війни».

Захід відбудеться за участі авторів книги «Поезія без укриття», що була написана й видана під час війни. До участі в розмові запрошуються письменники, журналісти, видавці, науковці, усі охочі дізнатися більше про специфіку літературного процесу сьогодення.

Під час заходу звучатиме живе слово поетів, чиї твори увійшли до антології. Також можна буде придбати книгу «Поезія без укриття», тим самим підтримавши ЗСУ, адже 25% від продажу буде спрямовано на потребу захисників і захисниць.

Ініціаторами круглого столу є бібліотека Чижевського та обласна організація Національної спілки письменників України.

Місце проведення: Обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського, відділ обслуговування користувачів.

Дата/час: 29 червня, 14:00.

Вхід за читацьким квитком!

Ті, хто не матиме можливості прийти на лекцію, можуть переглянути стрім на facebook-сторінці бібліотеки або відео на YouTube.

Залишити відповідь