Ви зараз переглядаєте «Історичний календар Кіровоградщини – 2023»

«Історичний календар Кіровоградщини – 2023»

Запрошуємо 16 листопада о 12.00 до актової зали Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського на презентацію книги Володимира Боська «Історичний календар Кіровоградщини. Люди. Події. Факти. 2023 рік. Герої уславлені й знеславлені: уродженці Кіровоградщини у радянсько­німецькій (1941-­1945) та російсько­українській (2014-­2022) війнах, таємниці Кіровограда часів окупації».

Вісімнадцятий випуск альманаху містить відомості про ювілеї близько 400 визначних особистостей минулих часів і сьогодення (від середини XVIII століття до наших часів), пов’язаних з Єлисаветградським й Олександрійським повітами та сучасною Кіровоградською областю.

Історико­краєзнавчі нариси і розвідки розповідають про трагічні долі уродженців краю, про їхній видатний внесок у перемогу над нацизмом та спростовують рашистські міфи. Представлено також близько 30 біографічних довідок про наших земляків, героїв АТО та учасників російсько­української війни, які віддали життя за суверенітет і територіальну цілісність України.

«Історичний календар» буде презентований в електронному варіанті, замовлення на друковане видання приймає «Імекс-ЛТД» та магазин «Професіонал».

Вхід за читацькими квитками.

Залишити відповідь