Ви зараз переглядаєте На що звернути увагу, купуючи побутову хімію

На що звернути увагу, купуючи побутову хімію

Ми не уявляємо свій дім без сучасних засобів побутової хімії. Щороку у світі виробляється майже 30 мільйонів тон відповідних товарів. Це мийні, дезінфікуючі засоби, засоби догляду за меблями й підлогою, для боротьби з комахами і захисту рослин, засоби для вибілювання, підкрохмалювання, різноманітні фарби, клеї, автокосметика тощо. Але не секрет, що побутова хімія, м’яко кажучи, не завжди безпечна, особливо, якщо фальсифікована.

Застосування засобів для миття та чищення, освіжувачів повітря, лаків та фарб невідомого походження може завдати величезної шкоди здоров’ю та навколишньому середовищу.

Щороку до торгівлі надходять одна-дві тисячі нових назв хімікатів, більшість з яких не проходять попередньої апробації й не отримують оцінювання можливого впливу на людину та довкілля.

21 грудня 2021 року о 15:00 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться останнє в цьому році засідання Школи досвідченого споживача на тему: «На що звернути увагу при придбанні побутової хімії».

Начальник відділу ринкового нагляду управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Сергій Горовий розкаже про:

  • визначення термінів придатності побутової хімії;
  • вимоги до засобів побутової хімії, які розповсюджуються в торгових мережах на території України;
  • правила маркування такого товару.

Запрошуємо вас на зустріч! Для тих, хто не матиме змоги потрапити до нашого інформаційно-культурного центру, ми будемо робити стрім на facebook-сторінці бібліотеки і викладемо відео на YouTube.

Залишити відповідь