Ви зараз переглядаєте Гарантійний ремонт приладів під час війни

Гарантійний ремонт приладів під час війни

Багатьом з нас відома ситуація, коли техніка, яка знаходиться на гарантійному обслуговуванні, виходить з ладу. Магазин, відправляє споживача в сервісний центр, а той знаходить масу причин, щоб відмовити у безкоштовному і своєчасному ремонті.

Тож які права має споживач щодо гарантійного ремонту? Відповідь на це питання ви отримаєте, завітавши на чергове засідання «Школи досвідченого споживача».

24 січня 2023 року о 15:00 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться інформаційна зустріч на тему: «Гарантійне обслуговування та ремонт технічно складних побутових товарів в умовах воєнного стану».

Начальниця відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Лілія Буднікова все розповість про оформлення акту приймання-передачі товару на здійснення гарантійного ремонту товару неналежної якості, про терміни проведення гарантійного ремонту в умовах воєнного стану, про виплати штрафів за прострочення виконання гарантійного ремонту та відповість на актуальні питання.

Запрошуємо на зустріч!

Залишити відповідь