Ви зараз переглядаєте Історичний календар Кіровоградщини. Люди. Події. Факти. 2023 рік

Історичний календар Кіровоградщини. Люди. Події. Факти. 2023 рік

Друзі! Запрошуємо 17 лютого о 12.00 на зустріч з Володимиром Боськом. Краєзнавець представить 18-й випуск видання «Історичний календар Кіровоградщини. Люди. Події. Факти. 2023 рік. Герої уславлені й знеславлені: уродженці Кіровоградщини у радянсько­німецькій (1941­1945) та російсько­українській (2014­2022) війнах, таємниці Кіровограда часів окупації».

В цьому випуску «Історичного календаря» є відомості про ювілеї близько 400 визначних особистостей минулих часів і сьогодення (від середини 18­го століття до наших часів), пов’язаних з Єлисаветградським й Олександрійським повітами та сучасною Кіровоградською областю. Історико­краєзнавчі нариси і розвідки розповідають про трагічні долі уродженців краю, про їхній видатний внесок у перемогу над нацизмом та спростовують рашистські міфи. Представлено також близько 30 біографічних довідок про наших земляків, героїв АТО та учасників російсько­української війни, які віддали життя за суверенітет і територіальну цілісність України. Видання ілюстроване, розраховане на широке коло читачів.

Захід відбудеться у відділі краєзнавства обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід за читацьким квитком.

Залишити відповідь