Ви зараз переглядаєте Інтернет-торгівля: що потрібно знати споживачеві

Інтернет-торгівля: що потрібно знати споживачеві

Сучасну торгівлю вже не можна уявити без електронних технологій. Інтернет-магазини, мобільні додатки, оплата карткою, оплата післяплатою (накладеним платежем) у поштовому відділенні, оплата кур’єру. Інтернет-торгівля стає звичним явищем для українців. Ще кілька років тому було важко уявити, що ми зможемо вільно купувати через інтернет-магазини безліч товарів – від одягу та взуття до побутової техніки, продуктів харчування. Інтернет-покупка відрізняється від звичайної, і відмінність її полягає в діях споживача як під час купівлі, так і після продажу.

Про переваги та недоліки інтернет-торгівлі, про права споживачів при купівлі товарів через інтернет-магазини у разі придбання ними товару неналежної якості, ви дізнаєтеся, завітавши у «Школу досвідченого споживача».

Зустріч з фахівчинями Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області – начальницею відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг управління захисту споживачів Лілією Будніковою та головною спеціалісткою відділу Галиною Рубан відбудеться 25 жовтня о 15.30 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук.

Для тих, хто не матиме змоги потрапити до нашого інформаційно-культурного центру, ми будемо робити стрім на facebook-сторінці бібліотеки і викладати відео на YouTube.

Залишити відповідь