Ви зараз переглядаєте Що потрібно знати споживачеві при укладанні договору

Що потрібно знати споживачеві при укладанні договору

Що нам відомо про права споживачів? На жаль, більшість з нас обмежується знаннями про права споживачів, лише тим, що протягом 14 днів після придбання товару ми зможемо його поміняти. А що ж ми знаємо про послуги, виконання яких потребує укладання договорів? Доволі часто споживачам доводиться мати справу з непрофесійно складеними стандартними договорами про надання послуг, обтяженими об’ємними, роздрукованими маленьким шрифтом правилами експлуатації товарів, різноманітними гарантійними картами, доповненнями тощо. Споживач у такій ситуації не має навіть можливості детально ознайомитись з усіма умовами договору та з його змістом загалом, не кажучи вже про змогу висловити власні пропозиції щодо його окремих положень.

27 вересня о 15:00 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук в рамках проєкту «Школа досвідченого споживача» відбудеться зустріч з начальницею відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Лілією Будніковою. Фахівчиня, керуючись законодавчими актами, надасть інформацію щодо прав споживачів при укладенні договорів, їх виконанні, зміні та припиненні.

Запрошуємо вас на зустріч за адресою: вул. В. Перспективна, 24, відділ документів з економічних, технічних та природничих наук (ІІ поверх).

Для тих, хто не матиме змоги потрапити до нашого інформаційно-культурного центру, ми будемо робити стрім на facebook-сторінці бібліотеки і викладати відео на YouTube.

Залишити відповідь