Ви зараз переглядаєте Як допомогти дитині впоратися із стресом?

Як допомогти дитині впоратися із стресом?

Стрес – це невід’ємна частина нашого життя. Він може бути викликаний як позитивними, так і негативними змінами у житті людини.

Дитячий стрес присутній у будь-якій ситуації, яка вимагає від маленької людини змін та пристосування. Надмірний стрес може вплинути на те, як дитина думає, діє і відчуває, погіршити її здоров’я. Для того, щоб стресова подія не спричинила руйнівних змін в організмі та психіці, необхідно вчасно розпізнати її та захистити дитину.

Перше, що ви можете зробити для своєї дитини, – бути якомога спокійнішими. Якщо дитина бачить, що ви знаходитись у стані тривоги, тобто відчуваєте напругу, стурбованість, хвилювання чи нервозність , вона також буде відчувати подібне. 

12 жовтня о 16:30 у відділі обслуговування користувачів відбудеться чергове засідання Батьківського клубу на тему «Допомога дитині, яка перебуває у стресі».

Тож запрошуємо на зустріч із сімейним психологом. Ви дізнаєтесь про найчастіші причини стресу у дітей, навчитесь розпізнавати фізичні та емоційні симптоми стресу, дізнаєтесь, як саме батьки можуть допомогти дітям, коли варто звертатися до лікаря тощо.

Залишити відповідь