Ви зараз переглядаєте 22 травня – Міжнародний День біологічного різноманіття

22 травня – Міжнародний День біологічного різноманіття

З метою підвищення поінформованості кропивничан та гостей міста стосовно питань збереження біорізноманіття, 20 травня на прибудинковій території головної книгозбірні області відбудеться вулична акція «Як війна впливає на довкілля».

Цією акцією працівники відділу документів з економічних, технічних та природничих наук наголошують на значенні природного біорізноманіття для людей, щоб кожен усвідомив свою відповідальність за збереження такої дорогоцінної спадщини для нинішніх та прийдешніх поколінь.

Зараз, коли Україна потерпає від російського вторгнення, існує ризик порушення екосистем України та світу. Агресор руйнує не тільки людські життя, а й навколишнє природне середовище. Війна несе величезні екологічні загрози та збитки для нашої країни.

Бібліотекарки відділу підготували експрес-опитування, яке ставить на меті дослідити громадську думку щодо екологічної ситуації, яка склалася в країні під час воєнних дій.

Час проведення акції: 12.00 – 13.00

Результати опитування будуть виставлені на сторінці Орхуського центру, в розділі «Наша діяльність». http://library.kr.ua/orhus/work.html

Залишити відповідь