Ви зараз переглядаєте Безпека праці на АЗС

Безпека праці на АЗС

Автомобільні заправні станції (АЗС) та автомобільні газозаправні пункти (АГЗП) є об’єктами підвищеної небезпеки, тому питання охорони праці на такому виді підприємств постає під особливо гострим кутом.

Працівники АЗС та АГЗП в процесі своєї професійної діяльності регулярно контактують з горючими речовинами. Тому дотримання вимог безпеки працівниками – обов’язкове. Умови праці будуть безпечними тільки в тому випадку, якщо працюючі на цих станціях будуть виконувати всі правила технічної експлуатації автозаправного устаткування.

3 травня об 11:00 в рамках реалізації освітнього проєкту «Інформаційна платформа з питань праці» відбудеться зустріч з заступницею начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Тетяною Петровою.

Тема: «Вимоги безпечної експлуатації автомобільних заправних станцій та автомобільних газозаправних пунктів».

Мова йтиме про нормативні документи, у яких встановлені вимоги до безпечної експлуатації об’єктів, споруд і обладнання автозаправних станцій.

Запрошуємо керівників, спеціалістів інженерного складу АЗС долучитися до інформаційної платформи.

Ті, хто не матиме змоги потрапити до нашого інформаційно-культурного центру, можуть переглянути відео на ютуб-каналі бібліотеки.

Залишити відповідь