Ви зараз переглядаєте Зустріч з авторами історико-краєзнавчого збірника «Інгульський степ»

Зустріч з авторами історико-краєзнавчого збірника «Інгульський степ»

Запрошуємо 11 травня о 13.00 до відділу краєзнавства обласної книгозбірні імені Дмитра Чижевського на зустріч з авторами 7-го випуску історико-краєзнавчого збірника «Інгульський степ».

7-й випуск збірника «Інгульський степ» присвячено світлій пам’яті історика, краєзнавця, кандидата економічних наук, громадського діяча – Анатолія Пивовара. Останні три випуски збірника виходили під його науковим керівництвом й редакцією.

Цей збірник однин із найпопулярніших видань Правобережної Південної і Центральної України серед істориків, краєзнавців, музейників та людей, яким цікаво почитати нові відомості про історією свого села, міста, краю або роду.

«Інгульський степ» читають і використовують в своїх подальших розвідках краєзнавці, на нього посилаються, про нього пишуть в ЗМІ та окремих виданнях. Збірником користуються в бібліотеках, краєзнавчих та історичних музеях, архівах. Його чекають і для певного кола небайдужих людей кожний його випуск – це подія, відкриття нового, досі невідомого.

Захід відбудеться у відділі краєзнавства обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід за читацьким квитком.

Залишити відповідь